Anna Rębosz nowym Trenerem w zespole Hillway!

Anna_Rebosz_Trener_HILLWAYDo zespołu trenerskiego Hillway dołączyła Anna Rębosz – trener biznesu i umiejętności miękkich, life coach, publicystka. Doświadczenie w biznesie zdobyła w angielskich, niemieckich i amerykańskich korporacjach, w których przez 10 lat pracowała na stanowiskach menedżerskich.

Od 2005 roku prowadzi treningi i szkolenia m.in. z NLP, technik komunikacji interpersonalnej, wizerunku biznesowego oraz kompetencji miękkich. Od 2010 roku tworzy markę grajWysoko.pl skierowaną do kobiet, której sztandarowym produktem jest serwis internetowy www.grajWysoko.pl. W ramach działalności skupia wokół siebie społeczność proaktywnych kobiet, organizuje szkolenia, spotkania, meetingi.

W zakresie publicystyki wydała dwa poradniki oraz współpracuje z portalami o2.pl oraz monsterpolska.pl. Z ciekawostek: współzałożycielka Fundacji Laurus Nobilis oraz podróżniczka (jej reportaże publikowały m.in. Voyage oraz Bluszcz).

Anna jest niepoprawną optymistką, lubi dalekie podróże, ceni kreatywność, stres ją mobilizuje.

Ulubione motto Anny:

,, Człowiek rozsądny dostosowuje się do świata, człowiek nierozsądny usiłuje dostosować świat do siebie. Dlatego wielki postęp dokonuje się dzięki ludziom nierozsądnym”

Co sądzi o pracy?

,,Ma sens jeśli jest pasją..pasją, pasją…””

Co sądzi o czasie?

,,Życie jest za krótkie by nie mieć na nic czasu”

W ramach współpracy Anna Rębosz poprowadzi najbliższe szkolenie otwarte Zarządzanie sobą w czasie i organizacja czasu pracy.