Anna Rębosz – trener biznesu i umiejętności miękkich, life coach, publicystka.

Anna_Rebosz_Trener_HILLWAYAnna E. Rębosz – trener biznesu i umiejętności miękkich, life coach, publicystka.

Doświadczenie w biznesie zdobyła w angielskich, niemieckich i amerykańskich korporacjach, w których przez 10 lat pracowała na stanowiskach menedżerskich.

Od 2005 roku, jako freelancer, prowadzi treningi i szkolenia m.in. z NLP, technik komunikacji interpersonalnej, wizerunku biznesowego oraz kompetencji miękkich. Od 2010 roku tworzy markę grajWysoko.pl skierowaną do kobiet, której sztandarowym produktem jest serwis internetowy www.grajWysoko.pl. W ramach działalności skupia wokół siebie społeczność proaktywnych kobiet, organizuje szkolenia, spotkania, meetingi.

W zakresie publicystyki wydała dwa poradniki oraz współpracuje z portalami o2.pl oraz monsterpolska.pl.

Z ciekawostek: współzałożycielka Fundacji Laurus Nobilis oraz podróżniczka (jej reportaże publikowały m.in. Voyage oraz Bluszcz).

Ania sama o sobie: ,,Ponad 12-letnie doświadczenie w pracy menedżera w międzynarodowych korporacjach oraz 8-letnie doświadczenie w projektach szkoleniowych oraz doradztwie indywidualnym w zakresie zarządzania rozwojem osobistym sprawiają, że z sukcesami inspiruję swoich klientów/swoje klientki do zmiany, motywując do działania i dając im niezbędne narzędzia do konsekwentnego trwania na nowych ścieżkach życia.”

Poniżej przedstawiamy wybrane tematy szkoleń otwartych prowadzonych przez Annę Rębosz: