Dorota Łojewska w zespole ekspertów HILLWAY!

Dorota_Łojewska_HILLWAY_szkolenia_biznesowe_i_doradztwo_dla_firmDo naszego zespołu ekspertów dołączyła Dorota Łojewska – ekspert od zarządzania strategicznego i zarządzania marketingiem. Ostatnie dziewięć lat pracowała w spółce Media Regionalne będącej częścią międzynarodowej korporacji Polskapresse na stanowisku krajowego dyrektora marketingu, jednocześnie pełniąc funkcję członka zarządu regionalnego wydawnictwa prasowego Pro Media Sp. z o.o.

Więcej informacji o Dorocie: http://www.hillway.pl/dorota-lojewska-konsultant-i-trener-biznesu-zarzadzanie-sprzedaz-marketing/

Dorota Łojewska w HILLWAY będzie odpowiadała za merytoryczną współpracę i jako konsultant wsparcie klientów HILLWAY w obszarze consultingu i doradztwa dotyczącego strategii zarządzania, sprzedaży i marketingu.Co raz więcej zapytań ofertowych i projektów consultingowych, które prowadzimy wymagają zaangażowania kolejnych ekspertów, którzy znają praktyczne aspekty zmiany strategii, zarządzania zmianą, przeszli restrukturyzacje i znają praktyczny wymiar łączenia marketingu ze sprzedażą.

Dorota będzie prowadziła również szkolenia dedykowane dla top menedżerów i wyższej kadry menedżerskiej w obszarze zarządzania, sprzedaży i marketingu. Ta linia szkoleń będzie w HILLWAY sukcesywnie rozwijana, gdyż obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na szkolenia na wysokim poziomie merytorycznym kierowane do kluczowych menedżerów w firmach.

Doroto witamy w zespole!