Joanna Celusta – Trener Biznesu – ekspertka i pasjonatka myślenia wizualnego i sketchnotingu

Ukończyła Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie, jednak ceniąc rozwój osobisty, kolekcjonowała doświadczenie na licznych kursach i szkoleniach dotyczących tematyki motywacji, asertywności, komunikacji czy zarządzania sobą w stresie.

Posiada Certyfikat Trenera Szkoleń – „Train The Trainer” zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim.

Jest wielką pasjonatką sketchnotingu oraz wszystkiego, co wiąże się z tak zwanym myśleniem wizualnym. Wykorzystuje swoje umiejętności w życiu prywatnym jak i zawodowym tworząc notatki w formie obrazów i ilustracji w taki sposób, aby inni mogli łatwiej zrozumieć skomplikowane treści i zapamiętać je na dłużej. Myślenie wizualne oraz umiejętność tworzenia kolorowych notatek są tematyką jej szkoleń, które ma okazję prowadzić wśród wielu różnych grup zawodowych (kadra zarządzająca, HR, dział komunikacji, trenerzy, sprzedawcy).

Podczas prowadzonych szkoleń stara się połączyć naukę z dobrą zabawą i przyjemnością uczenia się czegoś nowego. Optymizmu i pozytywnej energii nigdy nie brakuje na jej szkoleniach. Jej celem jest pokazanie uczestnikom korzyści wynikających z nabycia nowej wiedzy i umiejętności oraz przeniesienie ich na realne sytuacje życiowe lub zawodowe.
Na jej warsztatach nigdy nie ma miejsca na nudę, za to jest dużo twórczej aktywności, zabawy oraz tips & tricks.

Zaprojektowała własny warsztat w tematyce „Myślenie Wizualne” i cykliczne prowadzenie ich jako freelancer.

Wprowadziła dodatkowe projekty wzmacniające jakość obsługi klienta (szkolenie „Trudne sytuacje z klientem”, „Efekt SMILE”, zaprojektowanie gry sprzedażowej do celów lokalnych).

Joanna spędziła łącznie na sali szkoleniowej ok. 600h.