Adam Komaiszko – Trener, Konsultant Biznesu – praktyk HR i rekrutacji

Adam Komaiszko ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe, w trakcie którego miał okazję współpracować z liderami naszego rynku i uczyć się od najlepszych. Jest właścicielem i  managerem zarządzającym agencji personalnej specjalizującej się w rekrutacji – Adore HR.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zdobył jako handlowiec, miał możliwość tworzenia zespołów i niejednokrotnie realizował odważną strategię sprzedaży. Zdobyta w taki sposób wiedza jest nieocenioną podstawą do działań w branży HR, ponieważ gwarantuje ona zrozumienie procesów rządzących współczesnym biznesem.

HR to jego pasja. Współpraca z ludźmi jest dla niego źródłem satysfakcji i spełnienia.

Jest uznanym headhunterem. Dzięki wiedzy biznesowej potrafi świetnie zrozumieć oczekiwania biznesu i klienta docelowego; wiedza HR i z zakresu psychologii pozwala mu zrozumieć jakiego kandydata potrzebuje firma, i odwrotnie dopasować idealnego kandydata do firmy. Wynika to zapewne z tego, że jest otwarty na poznanie drugiej strony, poznanie intencji, a także świetnie, ale obiektywnie ocenia kompetencje miękkie. Dodatkowo nastawienie na długofalowe relacje sprawia, że  obie strony są zadowolone ze współpracy z Adamem.

Adam Komaiszko uważa, że w obecnych realiach najwyższą wartością są otaczający nas ludzie. To właśnie takie podejście sprawia, że stara się w każdym Kliencie dostrzegać nie tylko partnera biznesowego, ale także człowieka w ogóle. To dlatego również, z prawdziwym entuzjazmem odkrywa i definiuje najmocniejsze strony ludzi, a pomagając im w wykorzystaniu kompetencji w celu osiągnięcia sukcesu w pełni się realizuje.

W życiu prywatnym jestem ojcem dwóch fantastycznych synów. Rodzina daje mi potężną motywację i jest podstawą szczęścia.

Adam Komaiszko  w HILLWAY jest dedykowanym Trenerem do szkolenia dla rekruterów i headhunterów

 Skip to content