Beata Świątkowska – Gołąbek – Praktyk księgowości, licencjonowany doradca podatkowy, Członek Zarządu Stowarzyszenia Doradców Podatkowych Forum

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ? zarządzanie publiczne, specjalizacja finanse publiczne. Była uczestnikiem wielu szkoleń i seminariów dotyczących podatków oraz procedur postępowania podatkowego jak również kontroli podatkowej i skarbowej. Uprawnienia doradcy podatkowego od września 1997 r., tj. od czasu powstania zawodu doradcy podatkowego.

Jest Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Doradców Podatkowych FORUM – celem stowarzyszenia jest min. propagowanie zawodu doradcy podatkowego jako zawodu zaufania publicznego wspierającego podatnika w kontaktach z organami skarbowymi państwa, czynny udział w seminariach i konferencjach dotyczących podatków, opiniowanie proponowanych zmian podatkowych.

Celem prowadzonych przez nią szkoleń dla księgowych jest nie tylko zdobycie, utrwalenie i uporządkowanie posiadanej wiedzy, ale również zrozumienie aspektów praktycznego jej wykorzystania w codziennej pracy księgowej.

Praktyk biznesu od 20 lat prowadząca działalność księgową. Czerpie doświadczenie oraz uaktualnia wiedzę prowadząc własną firmę doradczo-księgową z powodzeniem współpracując od wielu lat z kilkudziesięcioma zadowolonymi Klientami. Jest praktykiem, który w sposób wielowymiarowy analizuje procesy zachodzące w firmie, aby w rezultacie zaproponować kompaktowe rozwiązanie optymalne dla Klienta. Ogromnym atutem jest komunikacja dopasowana do Odbiorców, aby nawet najbardziej zawiłe przepisy i zagadnienia stały się proste i czytelne dla podatnika.

Beata to osoba charyzmatyczna, mówiąca energicznie i potrafiąca zaangażować uczestników, ekspert, który nie boi się otwartych dyskusji i odpowiadania nawet na trudne pytania uczestników oraz na bieżąco nawiązuje do sytuacji praktycznych, co jest rzadko spotykane w szkoleniach prawnych – finansowych, które są najczęściej prowadzone typowo wykładowo.Skip to content