HILLWAY na The BSS FORUM

 

Dziś, 24.01.2019, rozpoczęła się 3 edycja międzynarodowego wydarzenia Business Support Solutions – BSS FORUM pod hasłem Building the Future.

Firmę HILLWAY reprezentuje Dyrektor Zarządzająca ? Marzena Sawicka.

The BSS FORUM to trwające cały dzień wydarzenie biznesowe, podczas którego omawiane są najważniejsze wyzwania, trendy oraz zagrożenia dla branży nowoczesnych usług dla biznesu. Forum składa się z trzech sesji tematycznych: dedykowanych obszarom HR, Operacyjnemu oraz Praktycznym Warsztatom. Wśród omawianych tematów znajdują się m.in. takie zagadnienia jak Lean, Employer Branding, Process Excellence, Strategia Gier w Zarządzaniu, Sourcing pracowników, Sprzedaż czy Robotyzacja. Patrząc na agendę można bez trudu zauważyć, że BSS FORUM to przede wszystkim warsztaty. Warsztaty, w których udział biorą uczestnicy z kilkunastu europejskich krajów.

Wydarzenie organizowane jest przez organizację Pro Progressio, która zajmuje się rozwojem przedsiębiorczości w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem sektora usług dla biznesu.

Wieczorem, 24.01, po zakończonej konferencji, będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie podsumowujące rok 2018 w sektorze BSS połączone z finałem konkursu Outsourcing Stars oraz wieczorem networkingowym z oprawą muzyczną.

 

Konkurs Outsourcing Stars to jedyny niekomercyjny konkurs sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce, w którym nagradzane są firmy za swój rozwój operacyjny. W konkursie nagradzane są także instytucje bezpośredniego otoczenia sektora BSS. Gala Outsourcing Stars to międzynarodowe wydarzenie branży nowoczesnych usług dla biznesu, podczas którego nagradzane są najszybciej rozwijające się firmy BSS oraz instytucje otoczenia branży. Gala jest wydarzeniem networkingowym, artystycznym i biznesowym z udziałem liderów sektora BSS z Polski, Europy i świata.

W tym roku odbędzie się już szósta edycja konkursu Outsourcing Stars.

 

 Skip to content