HILLWAY partnerem Rzeczpospolitej – warsztat Lider Zmiany 29-30.03.2018

Rzeczpospolita_logo_szkolenia_konferencjeHILLWAY Training & Consulting został Partnerem Merytorycznym warsztatu Rzeczpospolitej Lider Zmiany!

2-dniowy warsztat Lider Zmiany odbędzie się w Warszawie w terminie 29-30.03.2018 i będzie realizowany w bardzo praktycznym ujęciu, a jego głównym celem będzie odpowiedź na pytanie Jak efektywnie przeprowadzić zmiany w organizacji?

Z ramienia HILLWAY warsztat poprowadzi Urszula Rudzka – Stankiewicz – trener praktyk biznesu, z HILLWAY związana od 2017 roku. Urszula pracowała dla takich firm jak Sodexo, Polbank EFG oraz w Grupie PZU. Jako menedżer projektów miała przyjemność prowadzić duże projekty biznesowe, jak i szkoleniowe, które związane były z wdrażaniem zmian w firmie (nawet do 1 500 osób kadry menedżerskiej).

HILLWAY Training & Consulting jest jedną z wiodących firm szkoleniowo-doradczych w Polsce realizującą szkolenia dla biznesu i administracji.  Firma prowadzi projekty rozwojowe – doradztwo i szkolenia w dziedzinie przywództwa, zarządzania, efektywności organizacyjnej, podnoszeniu kompetencji pracowników oraz poprawie efektywności sprzedaży i obsługi klienta w kanale bezpośrednim i telefonicznym.

HILLWAY wspierała i wspiera wiele firm w procesach zarządzania zmianą i adaptacji pracowników do zmian, w procesach pracy w środowisku zwinnym, wirtualnym i rozproszonym.  Tworzy rozwiązania z orientacją na wysoką jakość i efektywność dopasowane do aktualnych potrzeb rynku i wyzwań, jakie się na nim pojawiają.

Udział w warsztatach Rzeczpospolitej ?Lider Zarządzania Zmianą? pozwoli managerom i osobom zainteresowanym nabyć umiejętności skutecznego wdrażania zmian w organizacji, ze szczególnym uwzględnieniem głębokiego rozumienia procesów zmiany na poziomie psychologicznym, socjologicznym i organizacyjnym, umiejętności budowania efektywnego zespołu projektowego oraz wspierania rozwijania kompetencji efektywnego działania w sytuacji zmian.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli Bloomberg Businessweek oraz Gazeta Parkiet.

Wszystkie szczegóły – opis warsztatów, program i zapisy  – kliknij w obrazek poniżej i przejdź na stronę Rzeczpospolita Konferencje

Lider_Zmiany_HILLLWAY_szkolenia_Rzeczpospolita

 Skip to content