Marta Kacprzyk – Trener Biznesu, Radca Prawny

Trener, radca prawny, założycielka i wspólniczka Kancelarii Radców Prawnych Kacprzyk Bojaryn.

Od 2009 r. obsługuje spółkę produkcyjną ABB sp. z o.o., gdzie zajmuje się obsługą postępowań przetargowych w ramach zamówień publicznych (sprawdzanie dokumentacji, bieżące doradztwo oraz reprezentacja przed KIO), opiniowaniem i negocjowaniem umów w języku polskim i angielskim (umowy sprzedaży, zakupu, najmu, poręczenia), obsługą w zakresie prawa pracy (bieżące doradztwo, reprezentacja przed sądem) oraz bieżącą obsługą przedsiębiorstw w innych dziedzinach prawa.

Wcześniej przez 3 lata pracowała w zagranicznej spółce budowlanej Hermann Kirchner Polska sp. z o.o., gdzie zajmowała się dochodzeniem roszczeń budowlanych, arbitrażami oraz bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstwa. Prowadziła również szkolenia z zarządzania kontraktami w Polsko -Amerykańskim Centrum Zarządzania przy UŁ. Ukończyła również Ekonomię na Wydziale Ekonomiczno ? Socjologicznym UŁ. Pisze doktorat o rynku kapitałowym.

W kancelarii odpowiada za sprawy związane z: obsługą przedsiębiorstw budowlanych i produkcyjnych, prawem zamówień publicznych, prawem pracy i ubezpieczeń społecznych, nieruchomościami, bankowością, ubezpieczeniami, rynkiem kapitałowym i obsługą inwestorów giełdowych.

Prowadzi bloga “Prawnik o finansach” .Skip to content