Referencje od ALSTOM KONSTAL dla HILLWAY

Niezwykle miło nam poinformować Państwa, iż 05.05.2016 HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od ALSTOM KONSTAL. Link do referencji: https://www.hillway.pl/alstom-konstal-referencje-dla-hillway/

Poniżej prezentujemy treść referencji:

“Firma HILLWAY Training & Consulting w kwietniu 2016 r. przeprowadziła dla naszego zespołu trzydniowe warsztaty i konsultacje z tematu “Profesjonalny wizerunek w biznesie”.

Warsztat został dostosowany przez firmę HILLWAY wspólnie z organizatorem projektu do potrzeb naszej firmy i menedżerów w nim uczestniczących. Przeprowadzony został profesjonalnie i z należytą starannością. Zrealizowany warsztat i konsultacje zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników. Trener prowadzący – Agnieszka Nowicka – wykazała się bardzo dużą wiedzą i praktycznym doświadczeniem, którym w sposób profesjonalny dzieliła się z uczestnikami projektu. Ciekawy sposób prezentacji tematu oraz wysokie kompetencje merytoryczne i interpersonalne Trenera sprawiły, że uczestnicy z uwagą i zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach oraz z kreatywnością rozwiązywali zadania i włączali się do dyskusji, które pozwalały na analizowanie omawianych tematów i utrwalenie nowej wiedzy gotowej do wdrożenia w miejscu pracy.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę HILLWAY Training & Consulting jako godną zaufania, świadczącą swoje usługi fachowo i rzetelnie oraz wykazującą się wysoką elastycznością w kwestiach organizacyjnych.

Sławomir Cyza

Dyrektor Personalny

Data: 31.05.2016r.Skip to content