Referencje od Envio Group Poland Sp. z o.o. dla HILLWAY

Niezwykle miło nam poinformować Państwa, iż HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od Envio Group Poland Sp. z o.o.. Link do referencji: https://www.hillway.pl/envio-group-poland-sp-z-o-o-referencje-dla-hillway/

 

Poniżej prezentujemy treść referencji:

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmą HILLWAY Training & Consulting z siedzibą w Warszawie w zakresie zrealizowanego dla potrzeb Envio Group Sp. z o.o. szkolenia zamkniętego.

Nasi pracownicy uczestniczyli w szkoleniu pt: “Obsługa i pozyskiwanie klienta w kontakcie telefonicznym”, które odbyło się w dniach 01-02 października 2016 roku w Bydgoszczy.

Trener Kamila Krawczyk-Strawińska wyróżniła się wysoką wiedzą i kompetencjami w zakresie omawianej tematyki. Wykazała otwartość i gotowość do wyjaśnienia problemów i wątpliwości, a omawiane treści były przekazywane w sposób przystępny i zrozumiały w atmosferze, która sprzyjała wymianie doświadczeń.

Wszyscy uczestnicy podkreślali profesjonalizm Pani Kamili. Szkolenie przeprowadzone było w ciekawej formie, wykorzystanych było dużo przykładów praktycznych a wyciągnięte wnioski przydają się w codziennej pracy.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Firmę HILLWAY Training & Consulting jako profesjonalną firmę szkoleniową.

 

Asystentka Zarządu

Karolina BałukaSkip to content