Referencje od ZUS dla HILLWAY

ZUS logoNiezwykle miło nam poinformować Państwa, iż 05.03.2015 HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – Oddział w Rzeszowie.

Poniżej prezentujemy treść referencji

?Firma HILLWAY Training & Consulting przeprowadziła w okresie 03.11.2014 do 12.12.2014 szkolenie dla pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie na temat: “Budowanie zaangażowania pracowników”. 

Szkolenie zostało zorganizowane dla 9 grup szkoleniowych. Każda z grup miała przeprowadzane zajęcia w wymiarze 16 godzin dydaktycznych.

Szkolenie było przygotowane z należytą starannością, zrealizowane zostały w sposób profesjonalny i interesujący. Anonimowa ankieta, która została przeprowadzona po zakończeniu każdej z grup szkoleniowych wykazała, że szkolenia prowadzone przez trenera Panią Barbarę Grzegrzółkę – Szostak uzyskały wysokie oceny.

Rekomendujemy Firmę Szkoleniową HILLWAY Training & Consulting jako godnego polecenia partnera szkoleniowego.?

Stanisław Wasilewski Dyrektor Oddziału ZUS Rzeszów

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest państwową jednostką organizacyjną posiadającą osobowość prawną, zajmującą się gromadzeniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne obywateli oraz dystrybucją świadczeń (np. emerytur, rent, zasiłków chorobowych lub macierzyńskich).Skip to content