HILLWAY - z nami osiągniesz szczyty!

Profesjonalne szkolenia biznesowe i doradztwo dla firm

Strona główna

HILLWAY- Szkolenia biznesowe (zarządzanie, sprzedaż, obsługa klienta, call center, telemarketing, windykacja, negocjacje, telesprzedaż)

HILLWAY to nowy brand na rynku firm szkoleniowo-doradczych utworzony w lutym 2011 przez osoby od wielu lat związane z doradztwem i szkoleniami.

Głównym zakresem naszej działalności jest

doradztwo dla firm i szkolenia biznesowe

w dziedzinach:

* przywództwo i zarządzanie,
* budowanie relacji z klientami (customer services, CRM, CEM),
* podnoszenie kompetencji pracowników,
* poprawa efektywności sprzedaży i obsługi klienta w kanałach bezpośrednim i telefonicznym (w tym call/contact center)


ZOBACZ  KALENDARIUM  NAJBLIŻSZYCH  SZKOLEŃ  OTWARTYCH!

 

Stworzone zgodnie z oczekiwaniami rynku!

Dopasowane do potrzeb uczestników!

Praktyczne narzędzia i rozwiązania do wdrożenia już po szkoleniu!

.


referencje, partnerzy, Hillway, zadowolenie, zespół, szkolenia biznesowe, doradztwo dla firm, sprzedaż, obsługa klienta, satysfakcja, motywacjaNASZ  ZESPÓŁ  TO:

po 1 – praktycy biznesu z doświadczeniem na różnych stanowiskach w polskich i międzynarodowych firmach, pracujący w Polsce i zagranicą, realizujący projekty dla największych firm

po 2 – pasjonaci – wiemy, że pasja to ciągła chęć rozwoju i podwyższania kwalifikacji, a także otwarta postawa i chęć wymiany doświadczeń

po 3 – osoby z ogromną wiedzą merytoryczną, specjalizujące się w różnych obszarach – ciągle rozwijające się zgodnie z zasadą Life Long Learning (nauka przez całe życie) i dbające by przekazywana wiedza była na jak najwyższym poziomie

po 4 – to osoby niezwykle otwarte, uśmiechnięte, potrafiące słuchać, bo jak wiemy okazja czasami puka bardzo cicho; osoby, które w sposób prosty i jasny potrafią przekazać reguły rządzące biznesem, a także zainspirować Państwa do dalszego rozwoju.


 ZAPRASZAMY  DO  ZAPOZNANIA  SIĘ  Z  NASZYMI  PROPOZYCJAMI!

Jesteśmy praktykami biznesu – wiemy, że liczby i wykresy mają ogromne znaczenie, znamy wartość kapitału ludzkiego – wiemy też, że postawa to podstawa. Wartości te przekazujemy w naszych projektach.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Państwa potrzeb, spojrzenie biznesowe na realizowane procesy, jak również dedykowany zespół konsultantów, trenerów, którzy znają specyfikę Państwa branży.

Wszystkie Państwa uwagi i sugestie są dla nas bardzo cenne więc będziemy wdzięczni za wszystkie wskazówki, które pomogą nam być Państwa Partnerem w biznesie!

STRONA NADAL W BUDOWIE – Z GÓRY PRZEPRASZAMY ZA WSZELKIE NIEDOGODNOŚCI

Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych.

Pozdrawiamy

ZESPÓŁ  HILLWAY


 

Do góry