Szkolenia po angielsku w HILLWAY

training in EnglishHILLWAY realizuje szkolenia po angielsku od 2011 roku

Szkolenia po angielsku realizowane są najczęściej dla firm międzynarodowych działających w Polsce, jak również dla polskich pracowników firm, które świadczą usługi na innych rynkach.

Wiele tego typu szkoleń realizowanych jest dla firm z sektora BPO/SSC (Business Process Outsourcing, Shared Services Centre).

Najczęściej w HILLWAY ze szkoleń po angielsku (training in English) realizowane są:

 • szkolenia z obsługi klienta przez telefon, e-mail, czat dla sił sprzedaży i obsługi klienta
 • szkolenia z obsługi klienta wewnętrznego i komunikacji z klientem wewnętrznym (IT, HR, Finance, Payroll)
 • szkolenia managerskie – od podstaw zarządzania i kierowania zespołem, po cykle szkoleń rozwijające kompetencje z obszaru przywództwa, motywowania, budowania zespołu
 • szkolenia z monitoringu należności i o2c
 • szkolenia z efektywności osobistej rozwijające kompetencje miękkie.

Szkolenia w języku angielskim dla osób polskojęzycznych – w jakich formach warsztaty?

Część szkoleń, jeżeli grupą odbiorców są osoby polskojęzyczne realizowana jest w mixie:

 • część wykładowa dotycząca omówienia tematu po polsku, dyskusje wprowadzające
 • część warsztatowa po angielsku – np. zwroty, sytuacje, scenki, dialogi, korespondencja.

Takie szkolenia są bardziej efektywne dla większości grup polskich i mniej stresujące, szczególnie jeżeli poziom języka pisanego nie jest tym samym jak poziom języka słuchanego i mówionego.

Mieliśmy sytuacje na szkoleniach po angielsku w międzynarodowej firmie, że część osób z Polski nie potrafiła się przedstawić i nie rozumiała o czym Trener mówi – kluczem jest dopasowanie formy do sytuacji, potrzeb i realiów.

Projekty rozwojowe po angielsku dla nowych pracowników firm bez doświadczeń.

Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się również projekt rozwojowy dla Działów, które zatrudniają osoby ze względu na język, a nie posiadające żadnych doświadczeń biznesowych. Często osoby do danych działów przyjmowane są na podstawie deklaracji znajomości języka, a manager nie ma czasu zweryfikowania kto w jakim stopniu faktycznie ten język angielski zna. Z pomocą przychodzi HILLWAY.

Na tego typu projekt diagnostyczno-rozwojowy* w obszarze rozwoju kompetencji językowych składa się:

 • diagnoza poziomu języka biznesowego angielskiego (test przygotowany pod zlecenie oraz rozmowa z trenerem)
 • wsparcie klienta w dopasowaniu ról: front office, back office
 • wsparcie w wyborze mentorów – osób które wspierają nowe osoby w procesie onboardingu i wdrożenia, prowadzą szkolenia stanowiskowe, szkolenia techniczne (warsztaty dla tych osób z Train the Trainers)
 • szkolenia związane z rozwojem kompetencji języka specjalistycznego biznesowego w kontekście pracy na danym stanowisku (konkretne dedykowane potrzebom szkolenie biznesowe po angielsku).

*W danym projekcie rozwijaliśmy kompetencje zespołów obsługujących klientów po angielsku oraz po niemiecku.

Trenerzy HILLWAY, a szkolenia po angielsku.

Większość naszych Trenerów ma doświadczenie zawodowe w pracy w firmach polskich i zagranicznych. Dla wielu z nich język angielski był głównym językiem w pracy przez wiele lat.

Dlatego też możemy dopasować Trenera zgodnie z potrzebami szkoleniowymi organizacji, jak również zwrócić uwagę na znajomość specyfiki odbiorców i różnice międzykulturowe, które występują w zakresie komunikacji oraz oczekiwań, standardów biznesowych i ogólnie specyfiki kraju/krajów.

Szkolenia biznesowe po angielsku w opcji ze sprawdzonym Tłumaczem.

Przy szkoleniach, w których tematycznie Trener nie ma biegłości w języku angielskim mamy możliwość zapewnienia sprawdzonego tłumacza z doświadczeniem w współprowadzeniu szkolenia. W taki sposób realizowaliśmy szkolenia twarde np. z procedury Food Defence dla międzynarodowej firmy, która w Polsce ma swoją produkcję i kontrolę jakości.

Poza szkoleniami, warsztatami… doradztwo i coaching po angielsku.

Poza szkoleniami, warsztatami nasi eksperci świadczą również po angielsku usługi doradcze oraz coachingi managerskie – na różnych poziomach – od top managementu, członków zarządu kluczowych dyrektorów po coachingi kierowników, nowo mianowanych managerów.

Jesteś zainteresowany organizacją szkolenia po angielsku? Masz dodatkowe pytania lub oczekiwania?

A może szukasz szkolenia o podobnej tematyce lub chcesz usprawnić proces zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta? Szukasz ciekawych szkoleń? Chcesz usprawnić działania, podnieść efektywność firmy, wydajność procesów?

Zapraszamy do kontaktu!

Pomożemy zdiagnozować Twoje potrzeby – wesprzemy w doborze rozwiązań

E-mail: info@hillway.pl
Tel: +48 22 250 22 82

Informujemy, iż na wszystkie zapytania odpowiadamy maksymalnie w ciągu 48 godzin.Skip to content