Szkolenia z Urzędu Pracy – dofinansowania z UP

Dofinansowania na szkolenia z Urzędu Pracy są popularną formą uzyskiwania dofinansowania rozwoju kompetencji i kwalifikacji. Realizowane przez Urzędy Pracy programy skierowane są zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm.

OSOBY INDYWIDUALNE – SZKOLENIA Z URZĘDU PRACY

  • Szkolenia dla bezrobotnych
  • Szkolenia dla osób powracających na rynek pracy

FIRMY – MOŻLIWE DOFINANSOWANIA NA SZKOLENIA Z URZĘDU PRACY

Krajowy Fundusz Szkoleniowy – coroczny program z możliwością uzyskania dofinansowania na szkolenia pracowników zatrudnionych na umowę o pracę.  Można uzyskać ok. 15 000 zł na szkolenia na każdą zatrudnioną osobę.  Informacje: Powiatowy Urząd Pracy.

Każdorazowo jako HILLWAY zalecamy kontakt z lokalnym Urzędem Pracy, sprawdzenie strony www lokalnego urzędu pracy w celu uzyskania informacji o bieżących programach, w których można uzyskać dofinansowania na szkolenia z Urzędu Pracy – zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm i świadczeń na szkolenia dla pracowników w danym regionie.

Jednocześnie informujemy, że HILLWAY ma wszystkie niezbędne kompetencje do świadczenia usług dofinansowanych również z Urzędu Pracy – posiadamy aktywny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy i świadczymy szkolenia na terenie całej Polski.

Nie wiesz czego szukasz lub szukasz czegoś dla swojego działu, a chcesz poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z nami, pomożemy!

Zapraszamy do kontaktu!

E-mail: info@hillway.pl
Tel: +48 22 250 22 82

Informujemy, iż na wszystkie zapytania odpowiadamy maksymalnie w ciągu 48 godzin.

 Skip to content