Dla Klientów HILLWAY z branży IT – Uwaga! Praktykanci, stażyści i pracownicy IT z Politechniki Warszawskiej

it praktykanci, stażyści i potencjalni pracownicy IT z Politechniki warszawskiej

Drodzy Klienci, Partnerzy, przedstawiciele HR IT i przyjaciele HILLWAY z branży IT i zespołów ICT

Wykorzystaj możliwość pozyskania pracowników, publikowania bezpłatnie ofert pracy, staży i praktyk oraz kształtowania pozytywnego wizerunku pracodawcy IT. Nawiąż współpracę z Politechniką Warszawską i publikuj oferty pracy IT oraz zaprezentuj się w Katalogu Pracodawców IT. Z powodów pandemicznych Targi w 2022 zostały ograniczone po raz kolejny do wydania katalogu w wersji elektronicznej.

Firmy i zespoły HR z firm IT zainteresowane pozyskaniem praktykantów, stażystów i pracowników IT z kierunków:

  • Cyberbezpieczeństwo (cyber security)
  • Elektronika, Telekomunikacja,
  • Automatyka i Robotyka (RPA)
  • Informatyka (IT)
  • Inżynieria Internetu Rzeczy (internet of things – IoT)
  • Inżynieria Biomedyczna,
  • Computer Science

mają taką możliwość nawiązując bezpośrednią współpracę z Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i udział w XXVIII Targach Pracy.

I. REKLAMA W KATALOGU PRACODAWCÓW IT ZA JEDYNE 200 ZŁ ZA STRONĘ

Politechnika Warszawska organizuje wkrótce XXVIII Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników – 4 kwietnia 2022 r.  z racji sytuacji pandemicznej wydany będzie Katalog Pracodawców IT z ceną jedynie 200 zł za stronę dystrybuowany do tysięcy studentów z całej Polski. Zgłoszenia do 18 marca 2022.

II. BEZPŁATNE ZAMIESZCZANIE OFERT PRAKTYK I PRACY W IT

Na stronie Politechniki istnieje również możliwość umieszczania BEZPŁATNIE ofert praktyk i pracy w trybie ciągłym.  http://www.elka.pw.edu.pl/pol/Praktyki-staze-praca/Zglaszanie-ofert-praktyk-i-pracy

Jako HILLWAY zawsze jesteśmy na bieżąco służąc naszym Klientom aktualną wiedzą!

Większość naszych Klientów IT ma stale uruchomione procesy rekrutacyjne oraz szuka talentów do pracy w swoich organizacjach (wiemy, gdyż dla wielu z Państwa prowadzimy cykliczne szkolenie Sprzedaż oferty pracy rozwijając kompetencje związane ze skutecznym rekrutowaniem i prowadzeniem motywujących rozmów rekrutacyjnych).

Z racji tego, że na co dzień od 2011 pracujemy z IT i prowadzimy wiele szkoleń z kompetencji miękkich dla firm IT, software house’ ów, firm technologicznych, zespołów IT w instytucjach i firmach a także szkoleń dla programistów, project managerów z komunikacji i zarządzania, firm outsourcingowych, czy BBO/SSC umiejscowionych w Polsce uznaliśmy, że ta informacja może Państwa zainteresować.

Polecamy uwadze możliwość zainteresowania się współpracą jako Pracodawca z Wydziałem Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Dlaczego? Jest to najprostszy i najszybszy sposób dotarcia do szerokiego grona studentów – pozyskania praktykantów, stażystów oraz pracowników z interesujących wielu z Was dziedzin IT/ITC. Szczególnie efektywny w okresie przedwakacyjnym i wakacyjnym kiedy to studenci intensywnie poszukują możliwości odbycia praktyk, będących integralnym elementem programu studiów.

Zainteresowanym firmom i osobom polecamy kontakt bezpośrednio z dedykowanym Reprezentantem Politechniki Warszawskiej Panią Dorotą Myko, która udziela informacji dla Pracodawców IT i przedstawicieli HR firm IT w sprawie uczestnictwa w targach i ofert pracy w Katalogu.

Poniżej zamieszczamy kontakt do Pani Doroty Myko:

tel. 22 234-70-81 e-mail: d.myko@elka.pw.edu.pl

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych  Politechnika Warszawska

ul. Nowowiejska 15/19 00-665 Warszawa Pokój 13, parter

Jako HILLWAY zostaliśmy Partnerem, by udostępniać Państwu tę ciekawą i wartą uwagi informację, a przy okazji zapraszamy Państwa do składania zapytań ofertowych w kwestii szkoleń dla kadry menedżerskiej i szkoleń pracowników różnych zespołów IT. Specjalizujemy się w szkoleniach zamkniętych, szytych na miarę oraz przygotowywanych pod potrzeby zespołu/działu popartych licznymi pozytywnymi opiniami i referencjami na temat skuteczności naszych szkoleń. Wśród kadry szkoleniowców HILLWAY mamy praktyków IT i zarządzania projektami oraz  doświadczonych trenerów w rozwoju kompetencji miękkich IT.

09.02.2022

Firma szkoleniowa HILLWAY partnerem targów Politechniki Warszawskiej
Programy szkoleniowe HILLWAY dopasowane do potrzeb firm.


Skip to content