Nowy projekt! 16 000 zł na szkolenia dla MSP w okresowych trudnościach!

16 000 zł na szkolenia dla MSP z całej Polski! 01.07.2021 ruszył nowy Program, w którym firmy mogą uzyskać 100% dofinansowania na szkolenia, wsparcie doradcze i mentoringowe.

Dofinansowanie na szkolenia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które znalazły się w okresowych trudnościach.

Kto może otrzymać dofinansowania na szkolenia? 

Dofinansowanie na szkolenia i usługi rozwojowe mogą otrzymać firmy, które doświadczyły:

  • spadku sprzedaży towarów lub usług w okresie 6 miesięcy przed datą zgłoszenia do projektu, z wyłączeniem sezonowych zmian, wynikających bezpośrednio z charakterystyki branży (ogrodnictwo, budownictwo itp.);
  • istotnych zmian kadrowych mających wpływ na prowadzoną działalność gospodarczą (np. odpływ kluczowego personelu) w okresie co najmniej 2 ostatnich miesięcy przed dniem zgłoszenia do projektu;
  • niezależnych od przedsiębiorcy i prowadzonej działalności istotnych zmian prawnych lub technologicznych w branży (takich jak np. cyfryzacja przemysłu), wymuszających konieczność zmian w organizacji firmy lub jej przebranżowienia;

lub

  •  z przeprowadzonej autodiagnozy wynikać będzie, że przedsiębiorca spełnia definicję Przedsiębiorcy w okresowych trudnościach.

Zapraszamy do kontaktu z HILLWAY przy wsparciu przy przygotowaniu dedykowanych ofert dopasowanych do potrzeb szkoleniowych w Państwa organizacji. Mamy doświadczenia w pracy z Operatorami i Urzędami Pracy w całej Polsce.

HILLWAY jest jednostką certyfikowaną posiadającą standard jakości prowadzenia szkoleń i projektów doradczych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0. Jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych oraz Rejestru Instytucji Szkoleniowych,

Działamy od 2011 roku pracując z sukcesami z firmami z całej Polski, a nasza strategia to wysoka jakość i efektywność oraz powracający zadowolony Klient.

Chcesz zgłosić firmę do projektu i dowiedzieć się więcej jak uzyskać dofinansowanie na doradztwo i szkolenia dla swojej firmy? Chcesz uzyskać kontakty do Operatorów projektu w poszczególnych regionach? Chcesz kupić szkolenia HILLWAY i skorzystać z dofinansowania?

Wyślij e-maila do nas w tytule podaj ,,Nazwę swojej firmy + dofinansowanie 16 000 + zapytanie o szczegółowe informacje.?

W treści należy podać:

PEŁNA NAZWA FIRMY
SIEDZIBA I ADRES FIRMY/ODDZIAŁÓW
NIP
DANE OSOBY KONTAKTOWEJ (imię i nazwisko, stanowisko, numer telefonu i e-mail)

Zapraszamy do kontaktu!

E-mail: info@hillway.pl
Tel: +48 22 250 22 82

Informujemy, iż na wszystkie zapytania odpowiadamy maksymalnie w ciągu 48 godzin.

UWAGA ? HILLWAY Training & Consulting nie jest operatorem projektów, ale profesjonalną instytucją szkoleniowo-doradczą, która może być wybrana przez Klientów do realizacji szkoleń.

HILLWAY  jednostką certyfikowaną posiadającą standard jakości prowadzenia szkoleń i projektów doradczych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0. Jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych oraz Rejestru Instytucji Szkoleniowych, co daje Państwu możliwość skorzystania z dofinansowania i zakupu naszych usług realizowanych przez państwową Bazę Usług Rozwojowych. Działamy od 2011 roku oferując szkolenia dla firm i biznes,  pracując z sukcesami z firmami z całej Polski, a nasza strategia to wysoka jakość i efektywność oraz powracający zadowolony Klient.

Naszych Klientów w miarę możliwości wspieramy w informowaniu o możliwych dofinansowaniach, kontaktach z Operatorami i przygotowaniu dokumentacji szkolenia ? oferty Karty Projektu zgodnie z wymogami danego Operatora i PARP.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem Państwa danych jest firma HILLWAY Training & Consulting z siedzibą w Warszawie. Zapoznaj się z pełną Polityką informacyjną RODO i tym jak dbamy o bezpieczeństwo i ochronę Twoich danych
Polityka informacyjna HILLWAY RODO

Data wpisu 07.07.2021

 Skip to content