Hillway na VII Forum Outsourcingu

Forum Outsourcingu20 września 2012 w warszawskim Hotelu Hyatt odbyło się VII Formum Outsourcingu ? Shared Services and Outsourcing: Unlocking the Next 5 Years, organizowane przez Roadshow Polska wraz z Głównymi Partnerami: ASPIRE i PwC, pod honorowy patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki Waldemara Pawlaka, Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika oraz pod patronatem PAIiIZ, Krajowej Izby Gospodarczej i PARP. Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn Outsourcing&More oraz Forbes.

Celem tegorocznej edycji Forum było określenie kluczowych czynników sukcesu outsourcingu w Polsce oraz odpowiedź na pytania:

Jaka będzie ta branża za pięć lat, co trzeba zrobić i kto musi to zrobić, by zrealizować te cele?

Uczestnicy mogli śledzić dwa odrębne wątki (lub połączyć interesujące ich tematy z obu z nich):

Polska dla Usług Wspólnych i Outsourcingu:

Szczegółowa analiza szans i barier dla dalszego rozwoju branży z Polsce; najlepsze praktyki na poziomie lokalnym; potencjalny wpływ indyjskich outsourcerów zlokalizowanych w Polsce; atrakcyjność lokalizacji wschodzących i bardziej rozwiniętych; rola rządu; tendencje demograficzne.

Usługi Wspólne i Outsourcing dla Polski:

Szczegółowa analiza rynku krajowego usług wspólnych i outsourcingu; szanse i bariery dla większej popularyzacji usług wspólnych i outsourcingu w sektorze prywatnym i publicznym; inicjatywy rządu i mediów w zakresie promowania branży.

W roli gościa honorowego wystąpił ? prof. Dariusz Rosati, poseł na Sejm RP, były Minister Spraw Zagranicznych.

Hilway na VII Forum Outsourcingu reprezentowała Marzena Sawicka.

 

 

 Skip to content