HILLWAY na Warszawskich Dniach Rekrutacji

Warszawskie Dni Rekrutacji HILLWAY szkolenia biznesowe i doradztwoW dniach 12-13 luty 2015 roku w Warszawie odbyła się największa konferencja w Polsce poświęcona budowaniu strategii, rekrutacji, zarządzaniu talentami i employer brandingowi: Warszawskie Dni Rekrutacji. Organizatorem konferencji był portal HRstandard.pl

Z ramienia HILLWAY w konferencji brały udział:

  • Martyna Niszczota – Koordynator ds. Projektów Szkoleniowych
  • Marlena Piechota – Konsultant ds. HR, praktyk rekrutacji
  • Kinga Tara – Młodszy Koordynator ds. Projektów Szkoleniowych

Co o konferencji mówi Kinga Tara – Młodszy Koordynator ds. Projektów Szkoleniowych HILLWAY ,,Warszawskie Dni Rekrutacji to pierwsza konferencja dotycząca rekrutacji i budowania profesjonalnego wizerunku, w której brałam udział. Udział w konferencji pozwolił mi zdobyć wiedzę na temat działań związanych z budowaniem marki. Najciekawsze dla mnie były wystąpienia dotyczące wydobywania potencjału pracowników, jak również dyskusje związane z pokoleniem Z.”

,,W trakcie konferencji najbardziej zainteresowały mnie tematy związane z profesjonalnym procesem rekrutacji i wdrażania pracowników oraz różnice międzypokoleniowe.  Jak zawsze w tego typu wydarzeniach najciekawsze są dla mnie case’y prezentowane przez firmy i tutaj podobał mi się ciekawy sposób rekrutacji pracowników IT w oparciu o Avengers” – mów Martyna Niszczota.

HILLWAY jest na etapie dynamicznego rozwoju. Nasz zespół to grupa zaangażowanych i ambitnych osób. Wiemy, jak ważny jest stały i permanentny rozwój naszego zespołu specjalistów, którzy na różnych etapach realizacji projektów szkoleniowo-doradczych mają kontakt z Klientami.  W HILLWAY dbamy o to, by każdy miał dostęp do wiedzy i wydarzeń skupiających środowisko HR oraz pozwalających w poszczególnych projektach inicjować elementy oparte o najnowsze badania i trendy.  Jesteśmy otwarci na inicjatywy wypływające od pracowników i staramy się kreować kulturę pracy opartą o kreatywne i nieszablonowe działanie, dzięki temu szybko wprowadzamy innowacyjne rozwiązania do realizacji.

 Skip to content