HILLWAY Training & Consulting nominowana do tytułu Best Quality 2015

Z przyjemnością informujemy, że firma HILLWAY Training & Consulting uzyskała nominację do tytułu Best Quality 2015 w kategorii  USŁUGI  DLA BIZNESU.

Best Quality to ogólnopolski program promujący dobre standardy zarządzania oraz wzorce funkcjonowania firm i instytucji, które oferują klientom produkty i usługi najwyższej jakości, których działania mają niebagatelny wpływ na lokalną społeczność jak i odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej umacniając tym samym wizerunek polskiej gospodarki.

Program Best Quality prowadzony jest przez redakcję “Biznes Plus”, dodatku do ?Gazety Wyborczej? oraz “Forum Przedsiębiorczości”, dodatek do “Dziennika Gazety Prawnej”. Nagrody są wyrazem uznania dla prowadzonej działalności i uhonorowaniem sukcesów.

HILLWAY nominacja Best Quality 27.02.2015 HILLWAY szkolenia doradztwo dla firm

 

Nominowani do Programu Best Quality w tej samej kategorii co HILLWAY Training & Consulting są m.in: House of Skills, PAIZ Consulting, High 5 Training Group, Instytut Rozwoju Biznesu, Integra Consulting Poland, Centrum Trop, Mindlab.

Pomysłodawcą programu jest Polska Agencja Przedsiębiorczości, główny organizator Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, którego druga edycja odbyła się w dniach 27-28 października 2014 r. w Katowicach i zgromadziła kilkuset przedstawicieli najwyższego managementu polskich firm i instytucji. Wręczenie nagród Best Quality 2015 nastąpi podczas kolejnej edycji Kongresu.

 Skip to content