Polski Bank Komórek Macierzystych w gronie klientów HILLWAY

Polski_Bank_Komorek_MacierzystychPolski Bank Komórek Macierzystych dołączył do grona zadowolonych klientów HILLWAY. Cieszymy się, że w obliczu rozwoju nauki i upowszechniania w mediach idei związanej z pobieraniem krwi pępowinowej bankowaniem komórek macierzystych mamy przyjemność współpracować z PBKM i wspierać tę organizację w rozwoju.

Polski Bank Komórek Macierzystych to organizacja, której zasadniczą dziedziną  działalności jest pozyskiwanie i przechowywanie komórek macierzystych krwi pępowinowej, które w razie potrzeby służą zdrowiu dziecka lub w przypadku zgodności genetycznej ? innym członkom rodziny. Dysponując szeroką wiedzą połączoną z nowoczesną technologią przechowywania komórek macierzystych oraz praktyka popartą dziesiątkami tysięcy zamrożonych porcji komórek macierzystych  daje  zabezpieczenie dla Rodzin na wypadek ewentualnej choroby.

Polski Bank Komórek Macierzystych jest liderem w Polsce ? ofertę PBKM wybiera ponad 70% Rodziców decydujących się na rodzinne bankowanie. Przechowuje także około 30 % znajdujących się w Polsce porcji krwi przeznaczonej na potrzeby publiczne, które znajdują się w dyspozycji Centrum Koordynacyjnego d.s.transplantacji POLTRANSPLANT.

 Skip to content