Referencje od Cashper dla HILLWAY

cashper_logo

 

Niezwykle miło nam poinformować Państwa, iż 31.07.2015 HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od Cashper. 

 

 

Poniżej prezentujemy treść referencji:

“Firma HILLWAY Training & Consulting w kwietniu 2015r. przeprowadziła dla naszego zespołu dwudniowe szkolenie z tematu ?Skuteczna windykacja przez telefon?.

Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i rzetelnie z dopasowaniem do potrzeb naszej firmy i branży. Zrealizowane szkolenie została bardzo wysoko ocenione, zarówno przez uczestników,
jak również przełożonych. Trener wykazał się bardzo dużą wiedzą i praktycznym doświadczeniem, którym w sposób profesjonalny dzielił się  z uczestnikami szkolenia.

Ciekawy sposób prezentacji tematu oraz wysokie kompetencje merytoryczne i interpersonalne Trenera prowadzącego szkolenie sprawiły, że uczestnicy z uwagą i zaangażowaniem uczestniczyli
w zajęciach oraz z kreatywnością i entuzjazmem rozwiązywali zadania i ćwiczenia, które pozwalały
na utrwalenie nowej wiedzy i wypracowanie nowych rozwiązań gotowych do wdrożenia do swojej pracy.

Firma HILLWAY Training & Consulting  wykazała się także wysoką elastycznością przy ustalaniu kwestii organizacyjnych.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę HILLWAY Training & Consulting  jako firmę godną zaufania, świadczącą swoje usługi fachowo i rzetelnie”.

Elżbieta Druzd

Link do referencji: https://www.hillway.pl/cashper-referencje-dla-hillway/

 

 Skip to content