Referencje od Egmont Polska Sp. z o.o. dla HILLWAY

Niezwykle miło nam poinformować Państwa, iż HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od Egmont Polska Sp. z o.o.. Link do referencji: https://www.hillway.pl/egmont-polska-sp-z-o-o-referencje-dla-hillway/

 

Poniżej prezentujemy treść referencji:

Firma Egmont Polska Sp. z o.o. miała przyjemność współpracować z firmą HILLWAY Training & Consulting Sp. J. przy realizacji jednodniowych warsztatów ?Effective problem solving? dla międzynarodowej grupy uczestników.

Szkolenie zostało przygotowane z należytą starannością i profesjonalizmem. Poprzedziło je badanie potrzeb w formie konsultacji z osobą zarządzającą oraz ankietami on-line z każdym z uczestników szkoleń. Dzięki temu zakres merytoryczny szkolenia i stopień zaawansowania był dopasowany do potrzeb grupy przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Cały proces związany z organizacją i przebiegiem szkolenia spełnił nasze wysokie oczekiwania i przebiegał bez zarzutu.

Trener prowadzący szkolenie ? Krzysztof Przybylski – wykazał się świetną znajomością omawianych tematów oraz zaangażowaniem w prowadzeniu zajęć. Jego doświadczenie biznesowe i szeroka wiedza praktyczna w połączeniu z wiedzą merytoryczną przełożyła się na bardzo pozytywne opinie uczestników oraz przyrost wiedzy i umiejętności uczestników.

Z pełnym przekonaniem potwierdzam, iż HILLWAY Training & Consulting Sp. J. jest firmą godną polecenia wszystkim zainteresowanym współpracą z solidnym, rzetelnym i kompetentnym partnerem, dbającym o jakość i zadowolenie Klienta.

Beata Cieślak

Dyrekt0f d/s Produkcji i ZakupówSkip to content