Referencje od Muzeum Historii Żydów Polskich dla HILLWAY

z13276373QNowy-logotyp-Muzeum-Historii-Zydow-Polskich

Niezwykle miło nam poinformować Państwa, iż 04.08.2015 HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od Muzeum Historii Żydów Polskich.

Poniżej prezentujemy treść referencji:

“Firma HILLWAY Training & Consulting w dniach 28.05 oraz 05.06.2015r. przeprowadziła dla naszego zespołu obsługi Klienta szkolenie z tematu “Profesjonalna Obsługa Klienta z elementami sprzedaży”.

Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i rzetelnie z dopasowaniem do potrzeb naszego Muzeum. Zrealizowane szkolenie zostało bardzo wysoko ocenione, zarówno przez uczestników, jak również przełożonych. Trener wykazał się bardzo dużą wiedzą i praktycznym doświadczeniem, którym w sposób profesjonalny dzielił się z uczestnikami szkolenia. Zajęcia zostały poprowadzone w sposób angażujący całą grupę, na szkoleniu wykorzystane zostały różnorodne metody, w tym dedykowane ćwiczenia związane z realnym środowiskiem pracy.

Uczestnicy bardzo dobrze odebrali zrealizowane szkolenie, a zdobytą wiedzę wykorzystują w praktyce. Zauważamy, iż pracownicy, którzy brali udział w szkoleniu, podejmują częściej próbę dosprzedaży produktów dodatkowych Muzeum oraz świadomie i skutecznie budują pozytywne relacje z Klientem.

Szkolenie przeprowadzone przez firmę HILLWAY w pełni spełniło nasze oczekiwania i rekomendujemy ją firmom, którym zależy na wysokiej jakości usług szkoleniowo-doradczych.

Małgorzata Witon

Link do referencji: https://www.hillway.pl/muzeum-historii-zydow-polskich-referencje-dla-hillway/

 Skip to content