Referencje od Polfarmex S.A. dla HILLWAY

Niezwykle miło nam poinformować Państwa, iż HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od Polfarmex S.A. Link do referencji: https://www.hillway.pl/polfarmex-s-a-referencje-dla-hillway/

 

Poniżej prezentujemy treść referencji:

Firma HILLWAY Training & Consulting Sp. J. przeprowadziła w terminie 23 i 26 czerwca 2017r. projekt szkoleniowy z zakresu Sztuki prezentacji i wystąpień publicznych.

Zarówno przygotowanie do przeprowadzenia szkolenia, jak i same treści oraz forma ich przekazania w trakcie szkolenia zostały zrealizowane w sposób profesjonalny i spełniły w pełni nasze oczekiwania. Szkolenie wyróżniła praktyczna i dynamiczna forma, która pomogła w usystematyzowaniu i poszerzeniu wiedzy uczestników.

Na uwagę zasługuje bardzo dobre przygotowanie trenera Mateusza Delekty. Jego profesjonalizm oraz sposób bycia, nadał szkoleniu wyjątkowy wymiar oraz dostarczył praktycznej wiedzy i umiejętności.

Biorąc pod uwagę wysoką jakość współpracy, kompetencje trenerów a przede wszystkim uzyskany rezultat biznesowy rekomendujemy firmę HILLWAY Training & Consulting jako bardzo skutecznego i rzetelnego partnera szkoleniowego.

 

Wojciech Klein

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

 Skip to content