Referencje od Sii Sp. z o.o. dla HILLWAY

Niezwykle miło nam poinformować Państwa, iż HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od Sii Sp. z o.o.. Link do referencji: https://www.hillway.pl/sii-sp-z-o-o-referencje-dla-hillway/

 

Poniżej prezentujemy treść referencji:

Sii Sp. z o. o. rekomenduję firmę szkoleniowo-doradczą HILLWAY Training & Consulting Sp. J. jako partnera biznesowego w obszarze realizacji cyklu szkoleń z obszaru:

COLD CALLING DLA REKRUTERÓW

Projekt rozwojowy był realizowany, dla wszystkich oddziałów Sii, rozmieszonych na terenie całej Polski. Realizacja cyklu szkoleń rozpoczęła się we wrześniu 2016 r. i trwała do czerwca 2017 r. W tym czasie wsparcie ze strony HILLWAY zostało udzielone 90 rekruterom.

Zarówno przygotowanie do przeprowadzenia szkolenia, badanie potrzeb naszych pracowników, jak również same treści oraz forma ich przekazania w trakcie szkolenia, spełniły w pełni nasze oczekiwania. Szkolenie wyróżniła praktyczna i dynamiczna forma. Pracownicy aktywnie uczestniczyli w szkoleniu, nabyli przydatną wiedzę na temat tego, w jaki sposób wykonywać telefony do potencjalnych kandydatów oraz jak ciekawie i efektywnie przekazywać informację, na temat oferty pracy.

Na uwagę zasługuje bardzo dobre przygotowanie Trenera. Przygotowanie do szkolenia, empatia oraz doświadczenie, nadało szkoleniu wyjątkowy wymiar oraz dostarczyło merytorycznej wiedzy, na temat sprzedaży oferty pracy.

Cenimy sobie również dobrą obsługę klienta i szybką komunikację ze strony firmy HILLWAY Training & Consulting. Pracownicy wykazali się zaangażowaniem, wiedzą i zrozumieniem naszych potrzeb. Cały czas czuwali nad przebiegiem projektu szkoleniowego, informując i rekomendując zmiany.

Anna HamacińskaSkip to content