Referencje od FIRST DATA dla HILLWAY

Niezwykle miło nam poinformować Państwa, iż 07.12.2016 HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od FIRST DATA POLSKA. Link do referencji: https://www.hillway.pl/first-data-polska-referencje-dla-hillway/

Poniżej prezentujemy treść referencji:

Firma First Data Polska z ogromną przyjemnością rekomenduje firmę szkoleniowo-doradczą HILLWAY Training & Consulting, która wsparła nas i przeprowadziła we wrześniu, październiku i listopadzie 2016 r. cykl szkoleń z zakresu:

  • “Profesjonalnej obsługi klienta”
  • “Zarządzania sobą w czasie i organizacji czasu pracy”

Projekty szkoleniowe zostały przygotowane bardzo profesjonalnie. Koncepcja projektów została oparta o wiedzę merytoryczną i na zastosowaniu aktywnych metod szkoleniowych. Przygotowanie każdego z tematów poprzedziło badanie potrzeb, poprzez konsultacje z Działem HR, kadrą zarządzającą oraz ankiety on-line z każdym z uczestników. Dzięki temu, zakres merytoryczny szkoleń i stopień zaawansowania były dopasowane do potrzeb uczestników.

Wszystkie zrealizowane szkolenia zostały ocenione przez uczestników bardzo wysoko. Efekty szkoleń widoczne są w codziennej pracy naszych pracowników i znacząco wpłynęło na jakość obsługiwanych klientów jak również organizację czasu pracy.

Na podkreślenie zasługuje fakt przygotowania wyczerpujących materiałów wspierających utrwalanie nabytych umiejętności. Uczestnicy wszystkich grup szkoleniowych byli bardzo zadowoleni i ocenili szkolenia bardzo wysoko.

Niekwestionowanym atutem firmy HILLWAY Training & Consulting jest rzetelność, fachowość i wszechstronna wiedza, która tworzy jedność w połączeniu z ogromnym zaangażowanie w współpracę. firma ta, jak mało która skupia się na indywidualnych potrzebach klienta dostosowując szkolenie do jego potrzeb.

Dyrektor Personalny

Aleksandra Szrejner

Data: 07.12.2016

 Skip to content