Trener Współpracujący

trener praca hillway szkoleniaObecnie nie prowadzimy otwartej rekrutacji na stanowisko Trenera współpracującego w zakresie ogólnie pojętych kompetencji miękkich.

Osoby zainteresowane współpracą z HILLWAY, które uważają, że swoją osobowością pasują do nas i wniosą wyjątkową wartość dla nas i naszych Klientów zapraszamy do zaprezentowania się na potrzeby przyszłych rekrutacji.

W szczególności możemy być otwarci na współpracę z praktykami biznesu w obszarach:

 • Trenerami obsługi klienta z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów kontaktu (szczególnie obsługa klienta przez czat, e-mail, praca z botami)
 • Trenerami sprzedaży B2B w nowoczesnych kanałach – telefon, obdzwanianie leadów, cross- i up selling ze wskazaniem branży i doświadczeń
 • Trenerów Sprzedaży B2B – praktyków umiejących pracować na CRM i z CRM i z wykorzystaniem danych w CRM oraz znających i rozumiejących zmiany RODO
 • Trener merchandisingu 
 • Trenerów zarządzania sprzedażą i analizy danych w sprzedaży (w szczególności z praktyczną umiejętnością ustawiania lejków sprzedaży, analizą danych i znajomością praktyczną np. zarządzania sprzedażą w CRM LiveSpace lub innym CRM, matematyka handlowa w praktyce)
 • Trenerów zarządzania – aktualnych praktyków zarządzania zespołami rozproszonymi, zespołami zdalnymi, pokoleniami Z/C –  umiejącymi wykorzystywać technologię w codziennym zarządzaniu zdalnym, rozproszonym i różne systemy (np. Google Teams, Slack)
 • Trenerów nowoczesnych obszarów (IoT,boty, AI – sztuczna inteligencja, machine learning itd.)
 • Trenerami tematów specjalistycznych z konkretnych branż z doświadczeniem zawodowym w danych branżach – praktyków, którzy są ekspertami i uwielbiają dzielić się wiedzą i uczyć oraz mają w tym sukcesy.

Nasz zespół Trenerów i Konsultantów to:

po 1 ? praktycy biznesu z doświadczeniem na różnych stanowiskach w polskich i międzynarodowych firmach, pracujący w Polsce i  zagranicą, realizujący projekty dla największych firm

po 2 ? pasjonaci – wiemy, że pasja to ciągła chęć rozwoju i podwyższania kwalifikacji, a także otwarta postawa i chęć wymiany doświadczeń

po 3 ? osoby z ogromną wiedzą merytoryczną, specjalizujące się w różnych obszarach ? ciągle rozwijające się zgodnie z  zasadą Life Long Learning (nauka przez całe życie) i dbające by przekazywana wiedza była na jak najwyższym poziomie

po 4 ? to osoby niezwykle otwarte, uśmiechnięte, potrafiące słuchać, bo jak wiemy okazja czasami puka bardzo cicho; osoby, które w sposób prosty i jasny potrafią przekazać reguły rządzące biznesem, a także zainspirować Państwa do dalszego rozwoju.

Jesteśmy praktykami biznesu ? wiemy, że liczby i wykresy mają ogromne znaczenie, znamy wartość kapitału ludzkiego ? wiemy też, że postawa to podstawa. Wartości te przekazujemy w naszych projektach.

NASZE  WYMAGANIA  OGÓLNIE:

 • wykształcenie wyższe (mile widziane MBA, CIMA, ACCA)
 • praktyczne doświadczenie biznesowe (jesteśmy otwarci na współpracę z osobami pracującymi na tzw. etacie – cenimy aktualność wiedzy i umiejętności, zderzania z obecnymi realiami i wyzwaniami w biznesie)
 • aktualna wiedza, znajomość światowych standardów i praktyk w swoim obszarze (poziom Harvard Business, uczestnictwo w konferencjach i kongresach, mile widziane prelekcje)
 • profesjonalne podejście, wysoka etyka i kultura osobista
 • umiejętność przekazywania wiedzy w sposób lekki i przyjemny, pracy z pasją
 • nastawienie na rozwój i otwartość na ocenę i konstruktywną krytykę

NASZYM  TRENEROM  WSPÓŁPRACUJĄCYM  OFERUJEMY:

 • miłą współpracę opartą o partnerstwo i zaufanie
 • realizowanie na zlecenie ciekawych projektów dla największych firm i instytucji w Polsce
 • atrakcyjne wynagrodzenie za zrealizowane z sukcesami projekty i terminową wypłatę
 • pełną opiekę w trakcie procesu szkoleniowego (wsparcie merytoryczne i konsultacje merytoryczne, wsparcie i obróbkę w opracowaniu materiałów pod względem graficznym, językowym, zarządzanie procesem szkoleniowym i komunikacją z klientem i uczestnikami szkoleń, wsparcie w zarządzaniu kalendarzem oraz dbaniu o logistykę)
 • praktykom biznesu doradztwo i wsparcie, wskazówki odnośnie rozwoju w zakresie działania na rynku szkoleń komercyjnych
 • -wsparcie w kształtowaniu pozytywnego wizerunku eksperta (doradztwo – marketing i PR w mediach, serwisach biznesowych, e-PR, zarządzanie ścieżką kariery)
 • możliwości rozwoju CENTRUM ROZWOJU TRENERA –  dostęp do Biblioteki HILLWAY (prasa biznesowa i hr, książki, publikacje, materiały z konferencji, raporty, prasówki i działania rozwojowe dla Trenerów, inspiracje i prasówki)
 • udział w spotkaniach i projektach z innymi Trenerami, udział w spotkaniach z pracownikami Biura, forum wymiany doświadczeń, wsparcie na każdym etapie przygotowywania projektu.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV i w e-mailu opisu doświadczeń zawodowych, trenerskich, opisów swoich sukcesów, unikalnych obszarów czy kompetencji, przykładowych programów, opisów realizacji lub potwierdzenia chęci i otwartości do współpracy oraz informacji o pomyśle na współpracę z HILLWAY na adres e-mail:

trenerzy@hillway.pl

w tytule proszę wpisać Imię i nazwisko + obszar szkoleń, temat

WYMAGANA KLAUZULA W CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HILLWAY  Training & Consulting
Drumlak, Kalinowski i Sawicka Sp. J. w zakresie obecnych (oraz przyszłych)* procesów rekrutacyjnych. 

*przyszłych – można usunąć, skreślić – dobrowolna zgoda. Zachęcamy do pozostawienia opcji przyszłych rekrutacji wówczas Państwa CV możemy zachować i skontaktować się w przyszłości. 

Gwarancja poufności na etapie rozmów.

ZAPRASZAMY I DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ!

Aktualizacja 12.12.2019Skip to content