HILLWAY wyróżnione w kategorii Firma Szkoleniowa Roku 2022 wg rankingu Gazety Finansowej

Z przyjemnością pragniemy ogłosić, że po raz kolejny HILLWAY Training & Consulting zostało wyróżnione w kategorii Firma Szkoleniowa Roku 2022.

Firma Szkoleniowa Roku 2022 Szkolenia biznesowe HILLWAY

Firma Szkoleniowa Roku – co to?

Firma Szkoleniowa Roku to wyróżnienie, które od lat przyznawane jest przez Gazetę Finansową podmiotom działającym na rynku usług szkoleniowych.

Przy ocenie firm szkoleniowych bierze się pod uwagę m.in.:

  • umiejętność podążania za trendami
  • zdolność dostosowywania się do zmieniającej się rzeczywistości
  • oferty „szyte” pod indywidualne potrzeby klientów.

Ranking Firma Szkoleniowa Roku Gazety Finansowej pozwala na analizę i wybór odpowiedniego dostawcę usług szkoleniowych, który w pełni odpowie na potrzeby firm w zakresie realizacji projektów szkoleniowych i doradczych.

"Mamy świadomość, że czas pandemii był niezwykle ciężki dla całego sektora, a dzisiejsza trudna sytuacja gospodarcza także nie ułatwia działania. Tym bardziej cieszy nas, że mimo utrudnionych warunków, firmy szkoleniowe dobrze sobie radzą i szukają najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Gratulujemy wyróżnionym."
Redakcja Gazety Finansowej

Wyróżnienie dla HILLWAY w kategorii Firma Szkoleniowa Roku 2022

Sukces jakim jest wyróżnienie w kategorii Firma Szkoleniowa Roku 2022 zawdzięczamy przede wszystkim Trenerom oraz Członkom naszego wyjątkowego Zespołu, którzy od lat w pełni angażują się w pracę na rzecz HILLWAY, oferując najwyższy standard szkoleń i jakości obsługi Klienta.

Dziękujemy Klientom i Przyjaciołom HILLWAY za zaufanie i współpracę!

Gratulujemy wyróżnionym dostawcom usług szkoleniowych w rankingu Firma Szkoleniowa Roku 2022.

Razem zmieniamy oblicze rynku szkoleniowego, tworząc nowe standardy usług szkoleniowych. A wszytko to dla idei nieustannego rozwoju.

HILLWAY – szkolenia na miarę sukcesu

Rozwój i powodzenie przedsiębiorstw zależy od zaangażowania pracowników, które pracodawcy mogą wzmocnić, inwestując w talenty pracowników poprzez rozwój kariery i dostęp do wysokiej jakości szkoleń w celu podnoszenia kompetencji.

W HILLWAY oferujemy szeroką gamę szkoleń “szytych na miarę” potrzeb i oczekiwań, dopasowanych do aktualnych wyzwań rynkowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń HILLWAY oraz kontaktu – chętnie doradzimy, podpowiemy i zainspirujemy!

W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia z takich obszarów jak:

Skip to content