Katarzyna Frączkowska – Trener Finansów, Zarządzania, Manager

Katarzyna Frączkowska jest ekspertem w dziedzinie finansów, controllingu i zarządzania nowoczesną organizacją. Na co dzień pełni funkcję Dyrektora Finansowego (CFO) w firmie createIT – jednego z największych softwarehousów w Polsce. Od 8 lat Katarzyna jest związana z firmami z sektora budowlanego, od 2013 roku pełniąc funkcję CFO w Spółce FIMA Polska Sp. z o.o. a od 2020 roku pełniąc funkcję CFO oraz Członka Zarządu w Spółce Goodroom Sp. z o.o.

Wykształcenie

Katarzyna jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej ze specjalizacją Controlling
i rachunkowość menedżerska oraz CEMS MIM – programu Międzynarodowych Menedżerskich Studiów Magisterskich.

Posiada prestiżowy tytuł ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), który należy do najbardziej cenionych kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku biznesowym; jak również tytuł Executive MBA zdobyty na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest również absolwentką podyplomowych studiów z Prawa Podatkowego oraz Metod wycen spółek kapitałowych. Jest w trakcie zdobywania uprawnień Biegłego Rewidenta. W swojej pracy biegle posługuje się językiem polskim, angielskim i niemieckim.

Katarzyna Frączkowska - trener biznesu HILLWAY

Doświadczenie

Katarzyna posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze finansów i controllingu z doświadczeniem w branżach produkcyjnej, handlowej, usługowej oraz telekomunikacji, z czego 10 lat na stanowisku osoby zarządzającej. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała zarówno w kraju, jak i za granicą odbywając staże i pracując w takich firmach jak: Henkel KgaA, Dusseldorf, Niemcy, KGD Consulting, PPL ,,Porty Lotnicze”, Agros Nowa, Makton, Netia (przed przejęciem Crowley Data Poland), FIMA Polska jak również Goodroom.
Bardzo dobrze zna IFRS, biegle porusza się w systemach ERP: SAP, CDN XL, JD EDWARDS, EURECA, GP Enterprise. Ma sukcesy w koordynowaniu procesów due dilligence, jak również integracji finansowych ze spółką matką.

Jej pasją jest sport (bieganie, wspinaczka Via Ferraty), podróże i góry – zdobyła m.in. szczyty Jabal Toubkal w Maroku
(4 167 m. n.p.m) oraz Arrarat (5 165 m. n.p.m) w Turcji.

Katarzyna jest dziś na etapie, w którym chce dzielić się swoją wiedzą z innymi jako Trener i Konsultant.

Skip to content