Niezwykle miło nam poinformować Państwa, iż 06.03.2016 HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od ELSA Poland. Link do referencji: https://www.hillway.pl/elsa-poland-referencje-dla-hillway/
Poniżej prezentujemy treść referencji:
“Szanowni Państwo,
w imieniu Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland chciałbym serdecznie podziękować naszemu Partnerowi, firmie HILLWAY Training & Consulting, za owocną i wieloletnią współpracę, a zwłaszcza za wiele wspólnych godzin spędzanych na rozwoju osobistym.
W szczególności podziękowania i pozdrowienia kieruję dla Trenera Grzegorza Tomaszewskiego, z którym 27 lutego br. mieliśmy przyjemność odbyć szkolenie z zakresu “podstawy wystąpień publicznych”. Osoba oraz sposób bycia Pana Grzegorza nadają temu szkoleniu wyjątkowy wymiar oraz dostarcza wiedzy, której próżno szukać w podobnych szkoleniach.
Jest to kolejny raz, kiedy nasze Stowarzyszenie korzysta z doświadczenia i wiedzy Trenerów firmy Hillway Training & Consulting. Należy wskazać, że nasza współpraca opiera się na działalności pro bono Partnera, co stanowi autentyczną politykę społecznie odpowiedzialnego biznesu. Jest dla nas absolutnie budujące, że mogliśmy i możemy otrzymywać wsparcie od firmy HILLWAY Training & Consulting. Jednocześnie szczerze zachęcamy do korzystania z oferty proponowanej przez naszego Partnera, ponieważ jakość usług szkoleniowych czyni z firmy Hillway Training & Consulting podmiot wiodący na rynku usług szkoleniowych i doradczych”.
Łącze serdeczne pozdrowienia
Krzysztof Stępkowski
Prezes ELSA Poland
Data: 15.03.2016r.