Referencje od Infosys BPO Sp. z o.o. dla HILLWAY

Infosys referencje dla HillwayNiezwykle miło nam poinformować Państwa, iż 1.07.2013 HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od Infosys BPO Poland.

Poniżej prezentujemy treść referencji:

“Firma szkoleniowo – doradcza HILLWAY Training & Consulting w okresie od marca 2013 do czerwca 2013 przeprowadziła cykl szkoleń dla 42 pracowników w Infosys BPO Poland Sp. z o.o.  z zakresu Profesjonalnej Obsługi Klienta Wewnętrznego.

Przeprowadzenie szkoleń zostało poprzedzone konsultacjami z Działem HR i kadrą zarządzającą oraz wsparte badaniami wewnętrznymi firmy Infosys BPO Poland Sp. z o.o. . Na tej podstawie firma HILLWAY opracowała i przeprowadziła szkolenia, które były odpowiedzią na potrzeby organizacji.

Celem projektu było usprawnienie komunikacji wewnętrznej poprzez przeszkolenie przedstawicieli działów wspierających.

W ramach projektu firma zrealizowała usługi, które zostały bardzo wysoko ocenione, zarówno przez uczestników szkoleń, jak również ich menadżerów.

Dedykowana do naszego projektu Trenerka wykazała się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem omawianych zagadnień oraz bogatym doświadczeniem zawodowym, przydatnym podczas analizy omawianych przypadków.

Firma HILLWAY Training & Consulting zrealizowała szkolenia bardzo profesjonalnie i z zachowaniem należytej staranności. Przełożyło się to bezpośrednio na działanie operacyjne – usprawniono realizowane procesy, widocznie poprawiła się sprawność pracy działów wspierających, a tym samym wzrosła satysfakcja ze współpracy z działami wspierającymi Infosys BPO Poland Sp. z o.o. .

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą HILLWAY Training & Consulting i rekomendujemy ją jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego”

Magdalena Kowalska – Training and Development Menager Infosys BPO Poland

 Skip to content