Referencje od NORDIC INVESTMENT dla HILLWAY

Niezwykle miło nam poinformować Państwa, iż 28.06.2016 HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od NORDIC INVESTMENT. Link do referencji: https://www.hillway.pl/nordic-investment-referencje-dla-hillway/

Poniżej prezentujemy treść referencji:

“Firma szkoleniowa HILLWAY Training &  Consulting zrealizowała w dniach 19.05 – 20.05.2016 r. projekt szkoleniowy “Efektywność osobista – zarządzanie czasem pracy”, dla Managerów NORDIC INVESTMENT.

To co charakteryzuje firmę HILLWAY to przede wszystkim rzetelne i profesjonalne podejście do Klienta i współpracy we wszystkich aspektach, zaczynając od identyfikacji potrzeb, kończąc na programie w pełni dostosowanym do Naszej firmy.

Opiekun p. Aleksandra Makuch jak i sam trener – Pani Agnieszka Nowicka wykazały się ogromnym zaangażowaniem w przeprowadzone szkolenie. Samo zaś szkolenie było poprowadzone w sposób ciekawy i angażujący słuchaczy. Pracownicy wynieśli wiele cennych wskazówek i sposobów, jak organizować swoją pracę oraz pracę zespołu.

Rekomendujemy firmę HILLWAY Training & Consulting jako godnych i zaufanych partnerów do współpracy”.

Z poważaniem

NORDIC INVESTMENT

Data: 30.06.2016r.Skip to content