Referencje od PURE Health and Fitness Sp. z o.o. dla HILLWAY

pure-jatomi-fitness-klienci-hillway

Niezwykle miło nam poinformować Państwa, iż 29.04.2013 HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od Pure Health and Fitness.

Poniżej prezentujemy treść referencji

?W dniach 6-7 grudnia 2012r. firma Hillway Training & Consulting przeprowadziła warsztaty w zakresie ?Strategie Obsługi Klienta Pure Jatomi Fitness? dla grupy wewnętrznych trenerów Pure JATOMI Fitness. Efektem tych warsztatów było przeszkolenie w grudniu 2012r. grupy 120 menadżerów obsługi klienta i recepcjonistów.

Do wyboru firmy HILLWAY przyczyniły się rzetelnie przedstawiona oferta oraz rzetelnie przedstawiony audyt potrzeb szkoleniowych. Całe przedsięwzięcie było bardzo dobrze przygotowane zarówno od strony logistycznej, jak i merytorycznej. Firma Hillway wykazała się w roli rzetelnego i zaangażowanego organizatora. Podkreślania wymaga duże zaangażowanie trenera oraz chęć pomocy i doradztwa nawet po zakończonych zajęciach.

Podsumowując dotychczasową współpracę, rekomenduję firmę Hillway Training & Consulting jako profesjonalistów i godnych zaufania partnerów, nie bojących się niestandardowych rozwiązań.?

Marta Górska ? HR Business Partner Pure JATOMI Fitness

Pure Health & Fitness to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów. W bogatej ofercie klubów sportowych znajdują się między innymi: szeroki zakres nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń siłowych i treningu cardio oraz najnowsze formy ogólnodostępnych zajęć grupowych. Na innowacyjną formułę klubów składają się trzy czynniki: sprzęt najnowszej generacji, przestronne wnętrza sal fitness oraz wykwalifikowana kadra trenerska z międzynarodowym doświadczeniem, która pomaga klubowiczom osiągać wyznaczone cele.

Pure jest czymś więcej niż siłownia. Pure jest wszystkim tym, czego nie ma w innych siłowniach.  Pure to cała filozofia i osiąganie celów. Kluby sportowe to eventy, wykłady trenerów, oraz grupowe zajęcia cardio na siłowni, ale również darmowa kawiarnia, kawiarenka internetowa, wypożyczalnia video, oraz solarium, sauny i baseny w siłowniach typu Platinium.

Pure to również miejsce spotkań, miejsce relaksu, miejsce gdzie można nawiązać nowe znajomości i w przyjemnej atmosferze spędzić czas i jednocześnie zadbać o swoją kondycję fizyczną.

 Skip to content