Referencje od Weegree Sp. z o.o. SK dla HILLWAY

Niezwykle miło nam poinformować Państwa, iż HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od Weegree Sp. z o.o. SK. Link do referencji: https://www.hillway.pl/egmont-polska-sp-z-o-o-referencje-dla-hillway/

 

Poniżej prezentujemy treść referencji:

Firma Weegree z ogromną przyjemnością rekomenduje usługi szkoleniowo-doradcze firmy HILLWAY Training & Consulting która wsparła nas i przeprowadziła dwudniowy projekt rozwojowy w terminie 30.06-01.07.2017r. z zakresu:

EFEKTYWNA REKRUTACJA: SPRZEDAŻ OFERTY PRACY

Projekt szkoleniowy został przygotowany bardzo profesjonalnie. Dzięki badaniu potrzeb, poprzedzającym szkolenia, zakres merytoryczny i stopień zaawansowania były dopasowane do oczekiwań uczestników. Warsztaty z zastosowaniem aktywnych metod szkoleniowych pozwoliły na usystematyzowanie wiedzy i praktyk niezbędnych w procesie sprzedaży ofert pracy.

Biorąc pod uwagę jakość współpracy, kompetencje trenerów, a przede wszystkim z uwagi na uzyskany rezultat biznesowy rekomendujemy firmę HILLWAY Training & Consulting jako bardzo skutecznego partnera szkoleniowego.

 Skip to content