Wykorzystanie MS Excel w biznesie – poziom podstawowy

Profesjonalna analiza i ocena projektów inwestycyjnych HILLWAY

Celem szkolenia Wykorzystanie MS Excel w biznesie – poziom podstawowy jest wzmocnienie umiejętności wykorzystywania programu Excel z pakietu Microsoft Office. Po ukończeniu kursu uczestnicy będą posiadać umiejętność wykorzystania podstawowych formuł, tworzenia tabel, wykresów i zestawień obliczeniowych, raportów i analiz. Szkolenia prowadzone jest w formie wykładu, który jest połączony z ćwiczeniami pokazującymi praktyczne wykorzystanie nabytej wiedzy

 

 

Kliknij poniżej i rozwiń interesujący Cię element opisu szkolenia!

[toggle title=”GRUPA  DOCELOWA  SZKOLENIA ” style=”2″]

Szkolenie Wykorzystanie MS Excel w biznesie – poziom podstawowy przeznaczone jest dla osób, które nie znają programu Microsoft Excel lub znają go w stopniu uniemożliwiającym samodzielną pracę, ale chcą się nauczyć podstawowych poleceń i funkcjonalności, chcą posiadać umiejętności tworzenia raportów, wykresów, analiz.

[/toggle]

[toggle title=”PROGRAM  SZKOLENIA” style=”2″]

Wprowadzenie do Microsoft Excel

 • MS Excel jako składnik pakietu Office,

Budowa MS Excel

 • Skoroszyt,
 • Arkusz,
 • Kolumna,
 • Wiersz,
 • Zakres komórek,
 • Menu główne,

Wpisywanie i formatowanie danych w MS Excel

 • Wpisywanie danych liczbowych a tekstowych,
 • Formatowanie: czcionka, obramowanie, wypełnienie, wyrównanie,
 • Tworzenie czytelnych tabel,

Podstawowe funkcje MS Excel niezbędne w praktyce biznesowej

 • Matematyczne,
 • Statystyczne,
 • Zaokrąglanie,
 • Data i godzina,

Tabele w Excel – podstawowe dane związane z użytecznością tabel w biznesie

 • Kopiowanie i wklejanie,
 • Nagłówki,
 • Wyszukiwanie,
 • Zamienianie,
 • Filtrowanie,
 • Sortowanie
 • Komentarze,
 • Wykresy,

Drukowanie

Szkolenia finansowe prowadzone są przy użyciu arkuszy kalkulacyjnych, dlatego niezbędne jest posiadanie komputera przenośnego. Istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia sprzętu.

[/toggle]

[toggle title=”TRENER PROWADZĄCY SZKOLENIE” style=”2″]

Tomasz_Zdziarski_Trener_HILLWAYTOMASZ  ZDZIARSKI  ?   TRENER  FINANSÓW  I  CONTROLLINGU, KONSULTANT  BIZNESU

Tomasz Zdziarski ? trener posiadający ponad 8-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu finansowego i biznesowego w państwowych oraz prywatnych grupach kapitałowych działających na rynkach m.in. FMCG, telekomunikacyjnym, transportowym.

Specjalizuje się w budowie procesów kontrolingowych, analizie opłacalności projektów inwestycyjnych, w tym inwestycji kapitałowych, budowie modeli finansowych ze szczególnym uwzględnieniem sektora usług.

Wdrażał systemy klasy ERP oraz BPM, brał również udział we wdrożeniu produktu dla analityków finansowych.

Absolwent Finansów i Rachunkowości ze specjalizacją Inżynieria Finansowa, a także studiów podyplomowych z zakresu Systemów Informacyjnych i Analizy Danych. Ukończył również kurs na Kontrolera Biznesowego, a także inne liczne szkolenia. Aktualnie aktywnie uczestniczy w programie MBA Franklin University.

Obecnie pracuje w jednej z największych państwowych firm z sektora TSL, gdzie zajmuje się nadzorem właścicielskim nad spółkami zależnymi i ocenia zarządzanie strategiczne poszczególnych spółek, opiniuje kwestie inwestycyjne w spółce matce i w spółkach zależnych.

W Telekomunikacji Polskiej pełnił funkcję Głównego Specjalisty ds. Analiz i Zarządzania Projektami, gdzie odpowiadał m.in. ocenę opłacalności wysokobudżetowych projektów inwestycyjnych, zarządzanie procesem inwestycyjnym grupy kapitałowej oraz wdrożenie platformy BPM ? w tym m.in. zbieranie wymagań, modelowanie procesów, administrowanie. Wcześniej przez prawie 3 lata w grupie kapitałowej PKM Duda odpowiadał za Kontroling biznesowy. W zakresie jego prac był: Controlling finansowy i biznesowy grupy kapitałowej (obszar sprzedaży, kosztów, rentowności, audytu); wdrożenie modułu FI/CO SAP oraz współpraca przy projektach konsultingowych w ramach procesów restrukturyzacyjnych.

Uczestniczył we wdrożeniach systemów klasy ERP oraz BPM. Brał również udział we wdrożeniu produktu dla analityków finansowych.

W szkoleniach kluczowym jest dla niego dokładne poznanie potrzeb i oczekiwań Klienta, podczas warsztatów skupia się na wypracowaniu z grupą rozwiązań, które usprawnią pracę w danej organizacji przy danym poziomie zasobów.

[/toggle]

[toggle title=”SZKOLENIE DEDYKOWANE – szczegóły” style=”2″]

Szkolenia zamknięte to szkolenia organizowane na potrzeby konkretnego podmiotu gospodarczego – firmy. Na szkolenia tego typu pracownicy delegowani są przed kadrę kierowniczą, zarząd lub właściciela.

Szkolenia organizowane w formie zamkniętej, dedykowanej danej firmie,  dopasowane do specyfiki organizacji, branży i potrzeb uczestników. Praca na realnych sytuacjach związanych z obszarem merytorycznym szkolenia.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

Optymalnie Model 2 +1 (2 dni szkolenia -> wdrożenie usprawnień -> 3-4 tygodnie po szkoleniu właściwym 1 dzień szkolenie Follow-up z analizą punktów krytycznych, utrwaleniem wiedzy).

MIEJSCE SZKOLENIA

Możliwość zorganizowania szkolenia na terenie całej Polski, w siedzibie Klienta i w każdym innym miejscu wskazanym przez Klienta. Istnieje możliwość zorganizowania logistyki szkolenia przez HILLWAY.

[/toggle]

Jesteś zainteresowany danym szkoleniem? Masz dodatkowe pytania lub oczekiwania?

A może szukasz szkolenia o podobnej tematyce lub chcesz usprawnić proces zarządzania w Twojej firmie, Twoim dziale?

Zapraszamy do kontaktu!

E-mail: info@hillway.pl

Tel: +48 22 250 22 82

Informujemy, iż na wszystkie zapytania odpowiadamy maksymalnie w ciągu 48 godzin.Skip to content