Eksperci HILLWAY o nowym podejściu do szkoleń w Kompendium HR Pracuj.pl 2013

Kompendium_pracu.pl_Hillway_szkolenia_2013Na rynku ukazało się właśnie najnowsze Kompendium HR Pracuj.pl, w którym eksperci z HILLWAY piszą o nowym podejściu do szkoleń.

?Kompendium HR? to ponad 150 stronicowy poradnik, w którym zebrana jest najważniejsza wiedza z zakresu HR – w tym najnowsze trendy oraz innowacyjne narzędzia. Publikacja trafia do ponad 13.000 czytelników dostarczając im merytoryczną wiedzę z zakresu HR. Kompendium będzie m.in. dystrybuowane z magazynem Personel i Zarządzanie, podczas najbliższych konferencji branżowych i jest obowiązkową lekturą dla każdej osoby pasjonującej się HR i szukającej nowoczesnych rozwiązań.

W KompendiumHR 2013 nie mogło oczywiście zabraknąć HILLWAY – profesjonalnej firmy szkoleniowo-doradczej, która z sukcesami wspiera w rozwoju największe w Polsce firmy. HILLWAY tworzy zespół  Trenerów i Konsultantów najwyższej klasy ? mających aktualną wiedzę ze swojej specjalizacji, znających światowe trendy i rozwiązania, posiadających ogromne doświadczenie biznesowe i trenerskie oraz pasjonujących się tym, co robią. Trenerzy HILLWAY upowszechniają wiedzę, są obecni w mediach i na konferencjach branżowych.

Motywem przewodnim artykułu HILLWAY jest zaprezentowanie zmian jakie zaszły na dynamicznie zmieniającym się rynku, zmian w podejściu i oczekiwaniach Klientów odnośnie szkoleń oraz firm szkoleniowych. Autorzy: Marzena Sawicka, Ewa Drumlak i Marcin Kalinowski skupili się na tym jak nowe podejście do szkoleń zmienia pracę HR-wca i na co  zwrócić uwagę przygotowując projekt szkoleniowy. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Kompendium_pracuj.pl_Hillway_szkolenia_2013

Pobierz Kompendium HR Pracuj.pl 2013Skip to content