HILLWAY na seminarium w Ministerstwie Gospodarki

Ministerstwo Gospodarki - HILLWAY szkolenia dla firm25 czerwca 2013 w Ministerstwie Gospodarki odbyło się Seminarium Recepta na optymalizację zysku. HILLWAY reprezentowała Marzena Sawicka – Dyrektor Zarządzająca. Wydarzenie dotyczyło problematyki podnoszenia efektywności biznesowej firm w okresie spowolnienia gospodarczego. Celem Seminarium była dyskusja na temat możliwości rozwoju biznesu w okresie stagnacji gospodarczej.

Wydarzenie podzielone było na dwa bloki tematyczne:

  • Diagnoza sprzedaży – czyli jak utrzymać się i rosnąć na obecnym trudnym rynku.
  • Kluczowe obszary zmiany – czyli w co warto inwestować aby sprzedaż realizowała cele

Na podstawie badań i doświadczeń pokazano rozwiązania , które pozwalają na optymalizacje zysków w okresie spowolnienia gospodarczego. W trakcie seminarium  omawiano nowe perspektywy rozwoju dla polskich przedsiębiorców, omówiono aktualne potrzeby firm, dyskutowano jak zdobyć przewagę strategiczną, jak budować relacje Nowym Typem Klienta, jak w trudnych i niepewnych czasach z sukcesem prowadzić biznes, omówiono perspektywy rozwoju e-gospodarki oraz wskazano uwagę na budowanie jakości.

,,Wydarzenia tego typu są dla nas nie tylko źródłem wiedzy i inspiracji, ale również stanowią forum wymiany doświadczeń praktyków biznesu.  Dla firmy szkoleniowo-doradczej HILLWAY obserwacja trendów i badań  pozwala lepiej dopasować rozwiązania naszym Klientom.  Dzięki udziałowi w wydarzeniach organizowanych przez Ministerstwo Gospodarki mamy też wpływ na kreowanie rozwiązań administracyjnych ułatwiających prowadzenie biznesu w Polsce, a co najmniej na dyskusję na ten temat” – powiedziała Marzena Sawicka.

Organizatorem Seminarium była Fundacja Obserwatorium Zarządzania oraz Ministerstwo Gospodarki.

25.06.2013

 Skip to content