Małgorzata Kniaź – konsultant i trener – zarządzanie, sprzedaż, obsługa klienta, szkolenia menadżerskie

Malgorzata_Kniaz_Trener_HILLWAYMałgorzata Kniaź – Konsultant Biznesu, Trener Biznesu i Coach

Certyfikowany Trener Biznesu, Menedżer z wieloletnim doświadczeniem, Konsultant i Coach. Z wykształcenia ekonomista, ukończyła studia z zakresu Nauk Społecznych i Ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu.  Absolwentka licznych kursów i seminariów związanych z rozwojem osobistym i  zarządzaniem zasobami ludzkimi. Uczestniczyła między innymi w serii seminariów Leadership and Management organizowanych przez Harvard Business School.

Przez kilkanaście lat czynnie związana z biznesem, zarządzała grupami ludzi oraz całymi przedsiębiorstwami, w tym 8 lat w firmach związanych z  systemami informatycznymi i teleinformatycznymi. W swojej karierze zawodowej przeszła wszystkie szczeble od Menedżera Produktu do Dyrektora Zarządzającego i Wiceprezesa Zarządu.

Praca z ludźmi jest jej pasją życiową. W prowadzonych przez nią szkoleniach, warsztatach oraz coachingu przekazuje swoje bogate doświadczenie zawodowe oraz wiedzę psychologiczną. Do prowadzonych zajęć podchodzi z wielką otwartością i entuzjazmem, jak również, ze świadomością odpowiedzialności jaka spoczywa na  trenerach – mentorach, którym przeszedł zaszczyt kształtowania umiejętności, postaw i sposobu myślenia innych.


Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących Przywództwa, Zarządzania sobą w czasie, Zarządzanie zespołem, Zarządzania relacjami z klientami oraz Zarządzania stresem, zarządzanie projektami informatycznymi. Szkoli w języku polskim, angielskim i niemieckim.


REALIZOWANE PROJEKTY:

W 2010 roku jako Trener brała udział w dużym projekcie szkoleniowym dla 70 najlepszych agentów i menedżerów jednej z największych grup ubezpieczeniowych . W ramach różnych projektów pracowała m.in. dla takich firm jak: T.U. Allianz, Raiffeisen Bank, Credit Suisse, ING Bank Śląski, Robert Bosch, TUI , TOPCALL, IBM , HP, PZU,  Coca Cola, Thomson Multimedia, BASF, Alstom, Naftobazy, JMD, T.U. Softex Data, Boehringer-Inhelheim,  i MOTIONDATA.

Poniżej przedstawiamy wybrane tematy szkoleń otwartych prowadzonych przez Małgorzatę Kniaź:Skip to content