Referencje Currenda dla HILLWAY

Z dumą informujemy, że usługi szkoleniowe HILLWAY Training & Consulting poleca firma Currenda, będąca liderem dostawców rozwiązań IT dla wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

Z Currendą współpracujemy od 2014 roku realizując wiele spersonalizowanych, szytych na miarę projektów szkoleniowych. Zdaniem Klienta, na szczególną uwagę zasługuje dopasowanie tematyki szkoleń do specyfiki codziennej pracy uczestników. Dziękujemy za docenienie jakości HILLWAY i okazane zaufanie!

Referencje Currenda dla HILLWAY - sprzedaż, obsługa klienta, postawa asertywna

Rozwój kompetencji pracowników ma kluczowe znaczenie dla rozwoju organizacji. Właśnie dlatego firmy będące liderami w swoich branżach regularnie szkolą swoje kadry, również w zakresie kompetencji miękkich, tak istotnych w kontaktach z parterami biznesowymi i Klientami.

Polecamy nasze szkolenia z zakresu Profesjonalnej obsługi Klienta, Efektywnej sprzedaży – bezpośredniej i telefonicznej, jak również Zarządzania stresem i postawy asertywnej, a firmie Currenda gratulujemy inwestycji w kompetencje oraz życzymy wielu sukcesów biznesowych.Skip to content