Referencje od ING Banku Śląskiego S.A. dla HILLWAY

ING Bank Slaski - HILLWAY szkolenia biznesoweNiezwykle miło nam poinformować Państwa, iż 08.06.2012 HILLWAY Training & Consulting otrzymała referencje poświadczające wysoką jakość świadczonych przez nas usług od ING Banku Śląskiego.

Poniżej prezentujemy treść referencji

 

,,ING Bank Śląski S.A. rekomenduje współpracę z firmą doradczo-szkoleniową HILLWAY Training & Consulting, która przeprowadziła dla przedstawicieli kadry managerskiej oraz specjalistów ING dedykowane szkolenia rozwijające kompetencje miękkie:

Szkolenia zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, a co najważniejsze pomimo czasem trudnych zagadnień, przebiegały w miłej i partnerskiej atmosferze. Trenerzy HILLWAY wykazywali się dynamizmem pracy i skutecznie zachęcali do kreatywnego podejścia do poruszanych zagadnień.

Rezultaty szkoleń są widoczne w codziennej pracy zespołów. Na uznanie zasługuje sposób prowadzenia zajęć, świadczący o dużym zaangażowaniu, wysokich umiejętnościach zawodowych i interpersonalnych prowadzących.

Firma HILLWAY dostarcza najnowszej wiedzy w sposób zrozumiały i godny polecenia. Żywo reaguje na potrzeby i oczekiwania pracowników wynikające ze specyfiki firmy i powstających problemów, z tego też powodu rekomendujemy ją organizacjom, którym zależy na rozwoju kompetencji swoich pracowników oraz poprawie efektywności.”

Krzysztof Anusiewicz – Dyrektor Departamentu Operacji Rynków Finansowych i Klientów Strategicznych

ING Bank Śląski S.A.
Skip to content