Przydatne w pracy cytaty

Cytaty biznesowe – zainspiruj się mądrością ludzi sukcesu

Poznaj inspirujące, motywujące, wartościowe cytaty biznesowe przydatne w miejscu pracy. Zainspiruj się mądrością ludzi sukcesu.

Cytaty motywują nas do działania oraz pozwalają spojrzeć na zastane rzeczy z innej perspektywy. Polecamy zaimplementować cytaty w środowisku pracy np. w formie karteczek samoprzylepnych. Zwiększ efektywność oraz motywację swojego zespołu dzięki wartościowym i cennym cytatom.

Cytaty biznesowe HILLWAY

“Kto mówi językiem niezrozumiałym dla nikogo poza nim, nie mówi w ogóle. Mówić, to mówić do kogoś.”

Hans Georg Gadamer


 “Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają.  Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają…”

Vince Lombardi


 ,,Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł”

Robert Kiyosaki


“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

Konfucjusz


,,Umiejętność komunikowania się, stała się w dzisiejszym świecie towarem, za który gotów jestem płacić więcej, niż za jakikolwiek inny”

John D. Rockefeller


“Nie narzekaj, że masz pod górę,  gdy zmierzasz na szczyt.”


“Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki.”

Mark Twain


“Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.”


 “Charyzma wpływowych osób jest po prostu nabytą umiejętnością i, podobnie jak wszystkich innych umiejętności, można się jej nauczyć, a następnie ją udoskonalić ? jeśli mamy odpowiednie informacje i zapał do nauki.”

A. Pease


“Sukces wydaje się być w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.”

W. Feather


“Menedżerowie, którzy nie posiądą odpowiednich kompetencji interpersonalnych, stanowić będą hamulec postępu, a drogę transformacji uczynią długą i wyboistą, zaś zarządzane przez nich firmy nie spełnią oczekiwań organizacji XXI wieku.”

J. Penc


“Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni, patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni.”

L. Eims


“Organizacje przyszłości będą zdominowane przez miękkie umiejętności.”

J. Berridge


“Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje.”

Henry Ford


“Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.”

Henry Ford


“Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego.”

Brian Tracy


“Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa.”

Mary Lou Cook


“Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie ? dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.”

John Quincy Adam


Szkolenia HILLWAY Efektywność osobista i produktywnosc

CYTATY  PODEJMOWANIE  DECYZJI

“Prawdziwa decyzja jest mierzona poprzez fakt podjęcia nowego działania. Jeśli nie ma działania ? tak naprawdę nie podjąłeś decyzji.”

Tony Robbins


“Sposobem na podejmowanie lepszych decyzji jest podejmowanie ich częściej!”

Anthony Robbins


“Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.”

Eurypides

“Głównym powodem, dla którego warto wyznaczyć sobie cel, jest to, co taka decyzja z tobą robi, abyś go osiągnął. To jak ta decyzja cię kształtuje będzie zawsze o wiele większą wartością niż to, co dostaniesz.”
– Jim Rohn

“Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.”

Henry Ford


“Jedynym sposobem wywarcia wpływu na drugiego człowieka jest rozmowa o jego pragnieniach i pokazanie mu, jak je może spełnić.”

Dale Carnegie


“W dwa miesiące możesz zdobyć więcej przyjaciół, interesując się innymi ludźmi, niż w ciągu dwóch lat, usiłując zainteresować sobą innych.”

Dale Carnegie


“Sztuka życia polega mniej na eliminowaniu naszych problemów, a bardziej na rozwijaniu się dzięki nim.”

Bernard Baruch


“W fabryce produkujemy kosmetyki, w sklepie sprzedajemy nadzieję.”

Charles Revson


“Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.”

Henry Ford


“Doniosłe wynalazki powstają w laboratorium, wspaniałe produkty
natomiast – w dziale marketingu.”

William H. Davidow


“Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę”

motto rodziny Gucci


Rozwijaj swoje kompetencje i osiągaj szczyty sukcesu dzięki szkoleniom HILLWAY!

Zapraszamy do kontaktu!

E-mail: info@hillway.pl
Tel: +48 22 250 22 82

Informujemy, iż na wszystkie zapytania odpowiadamy maksymalnie w ciągu 48 godzin.

Model kompetencyjny – jak zwiększyć efektywność zarządzania zasobami ludzkimi w rekrutacji, szkoleniach i ocenie pracowników?

Jeśli prowadzisz firmę, wiesz jak ważne jest, aby Twoi pracownicy byli dobrze wykwalifikowani i dysponowali odpowiednimi umiejętnościami i kompetencjami. W jaki sposób jednak możesz ocenić ich kompetencje i zidentyfikować obszary wymagające dalszego rozwoju? Odpowiedzią jest model kompetencyjny - narzędzie, które pozwala na precyzyjną analizę umiejętności pracowników i ich dopasowanie do wymagań stawianych przez pracodawcę. Dowiedz

Opracowanie i wdrożenie funkcjonalnego modelu kompetencyjnego – case study projektu doradczego HILLWAY

HILLWAY jako firma szkoleniowo-doradcza, pomaga Swoim Klientom w rozwijaniu ich potencjału biznesowego poprzez dostarczanie rozwiązań z zakresu HR i zarządzania talentami. W ramach jednego z projektów doradczych, poproszono nas o opracowanie i pomoc w wdrożeniu funkcjonalnego modelu kompetencyjnego w strukturach organizacji Naszego Klienta. Celem projektu było zdefiniowanie kluczowych kompetencji potrzebnych dla pracowników o różnych stanowiskach

HILLWAY zaprasza do udziału w Badaniu HR Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – Potrzeby szkoleniowe i finansowanie działań rozwojowych w 2023

Jedną z głównych misji HILLWAY, jako aktywnego członka zrzeszenia Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, jest dbanie o wysoką jakość usług rozwojowych, a przede wszystkim świadczenie usług rozwojowych dopasowanych do budżetów i potrzeb Klientów. Mając to na uwadze, pragniemy wspierać polskich przedsiębiorców w ich codziennych wyzwaniach związanych z rozwojem kadr poprzez usługi szkoleniowe. W związku z tym,

5 kroków skutecznej windykacji należności

Windykacja to jedno z najbardziej wymagających zadań dla firm, przedsiębiorstw oraz przedsiębiorców. Proces odzyskiwania długu wymaga dużej cierpliwości, determinacji oraz umiejętności negocjacyjnych, aby osiągnąć sukces w odzyskaniu należności. Często spotykane są przypadki, w których dłużnicy nie chcą lub nie są w stanie uregulować swoich zobowiązań finansowych, co może prowadzić do poważnych konsekwencji dla wierzycieli. W

Od klientów do partnerów biznesowych – The KAM Process, czyli strategiczne podejście do zarządzania kluczowymi klientami

The KAM Process to strategiczne podejście, które stosuje wiele organizacji do zarządzania i rozwijania relacji ze swoimi najważniejszymi klientami. Kluczowi klienci zwykle generują większość przychodów organizacji lub mają potencjał do tego w przyszłości. Proces KAM to podejście oparte na współpracy, które ma na celu budowanie silnych, długotrwałych relacji z tymi klientami i współpracę w celu

Przewodnik skutecznego coachingu w call center

Coaching to niezwykle ważna dziedzina, która umożliwia rozwijanie umiejętności pracowników i zwiększenie ich efektywności. Jednak aby ten proces był skuteczny, wymaga on od coacha odpowiednich narzędzi i umiejętności. W poniższym artykule przedstawimy krok po kroku, jak prowadzić coaching w call center. Coaching - dlaczego warto? Coaching w call center to inwestycja w pracowników i rozwój

Skip to content