HILLWAY dla studentów SGH Konferencja ,,Celuj w przyszłość”

Konferencja SGH HILLWAY SKN Negocjator 2015
Autor: SKN Negocjator SGH

HILLWAY Training& Consulting był Partnerem IV edycji konferencji “Celuj w Przyszłość!”. Konferencja Celuj w przyszłość jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedsięwzięć Studenckiego Koła Naukowego ?Negocjator? przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W dniach 23-26 listopada 2015 roku odbyła się IV edycja projektu.

Celem projektu było zapoznanie studentów z trendami współczesnego rynku pracy oraz rozwinięcie ich kompetencji zawodowych. Podczas czterodniowej konferencji uczestnicy mają też okazję lepiej poznać siebie, poprzez udział w panelu i warsztatach, których zadaniem jest pomoc w ukierunkowaniu na właściwą ścieżkę kariery. Panele i warsztaty prowadzone są przez
ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym studenci poszerzają wiedzę oraz zdobywają praktyczne umiejętności, które mogą stanowić podstawę ich przyszłej kariery.

Tegoroczny panel został podzielony na dwie części:

  1. planowanie kariery na etacie vs własna działalność gospodarcza
  2. formy finansowania startup?ów, czyli o czym musi wiedzieć początkujący przedsiębiorca.

HILLWAY przeprowadził dla studentów szkolenie ,,Profesjonalny biznesplan“. Warsztaty prowadził Tomasz Zdziarski – trener finansów i controllingu HILLWAY.

HILLWAY Tomasz Zdziarski - konferencja Celuj w przyszłość 11.2015 SGH
Autor: SNK Negocjator SGH

Bogate doświadczenie zawodowe prelegentów pozwoliło im prezentować swoje techniki pracy za pomocą żywych przykładów oraz wprowadzić uczestników panelu za kulisy przedsiębiorstw funkcjonujących obecnie na rynku.

HILLWAY Training& Consulting wspiera aktywnych studentów i młodzież skupioną w organizacjach studenckich w ramach polityki CSR firmy i idei odpowiedzialnego biznesu.Skip to content