HILLWAY na Zjeździe Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

W dn. 07-08.06.2018 w Falentach odbywa się XVIII Zjazd Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. HILLWAY reprezentuje Marzena Sawicka  – Dyrektor Zarządzająca. W ramach zjazdu PIFS odbywa się Walne Zgromadzenie oraz Warsztaty poświęcone prezentacji trendów w branży usług rozwojowych, w tym szkoleniowo-doradczych, nowinek metodycznych i technicznych  z majowej konferencji ATD, która jest wiodącą organizacją zrzeszającą profesjonalistów z branży szkoleniowej na całym świecie –  The ATD 2018 International Conference & Exposition w San Diego (USA).

,,Aby móc świadczyć usługi najwyższej jakości każdego dnia staramy się sami rozwijać. Aby być dobrym Partnerem do współpracy chcemy mieć wiedzę o najnowszych trendach i rozwiązaniach, którą możemy implementować w projekty rozwojowe w Polsce. Dla naszych Klientów jesteśmy nie tylko Dostawcą, ale również Partnerem, który inspiruje i przekazuje wiedzę, dzieli się wiedzą w ramach swojej działalności. ” – mówi Marzena Sawicka.

W trakcie Warsztatów PIFS skupiamy się na czterech obszarach:

  • Technologie uczenia się (najnowsze trendy i kierunki rozwoju technologii usług rozwojowych)
  • Prowadzenie szkoleń (zaadaptowanie, spersonalizowanie i dostosowanie narzędzi trenerskich do konkretnego odbiorcy)
  • Nauka o uczeniu się (jak ludzie przyjmują informację, tworzą powiązania i pomysły oraz wypracowują nowe nawyki pracy dla podniesienia jej wyników)
  • Rozwój przywództwa (przywództwo w czasach Millenialsów).

W trakcie będą omawiane ważne tematy ?bieżące? ? wdrożenia RODO w firmach szkoleniowych, wdrożenie systemu kwalifikacji w Polsce oraz działania B+R w branży rozwojowej.

Polska Izba Firm Szkoleniowych jest organizacją branżową skupiającą profesjonalnie działające firmy szkoleniowe. Istnieje od 2005 roku i zrzesza ponad 300 firm szkoleniowych. PIFS działa wspólnie z innymi organizacjami skupiającymi przedsiębiorców w Krajowej Izbie Gospodarczej (od 2006 roku) a z pracodawcami z Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan współpracuje na zasadzie partnerstwa.

PIFS współpracuje również z Ministerstwem Rozwoju, Ministerstwem Pracy Rodziny i Polityki Społecznej, Ministerstwem Edukacji Narodowej, urzędami marszałkowskimi, urzędami pracy na szczeblu wojewódzkim, Polska Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajową Izbą Gospodarczą oraz Konfederacją Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

 Skip to content