HILLWAY dla Livespace o idealnym procesie sprzedaży

Zapraszamy do lektury świetnego artykułu z Livespace, w którym Marzena Sawicka Dyrektor Zarządzająca HILLWAY udzieliła swojego komentarza na temat idealnego procesu sprzedaży.

Artykuł dostępny jest poniżej -> kliknij w link poniżej i przejedź do strony z artykułem

Artykuł poświęcony jest zarządzaniu sprzedażą i oparty jest o wypowiedzi ekspertów – praktyków biznesu, którzy realnie zajmują się zarządzaniem sprzedażą i w tej dziedzinie odnoszą sukcesy oraz o wypowiedzi trenerów sprzedaży. Agnieszka Zawadka – autorka – w ciekawy sposób ujęła bieżące wyzwania i problemy związane ze sprzedażą

Artykuł opublikowany został 24.10.2016 przez Livespace.

Livespace to nowoczesny system CRM, który jako jedyne w Polsce narzędzie realnie wspiera procesy sprzedażowe w organizacji i jednocześnie ma nowoczesną formą bardzo przyjazną dla pracowników sprzedaży i obsługi klienta.  Livespace CRM zyskał uznanie wielu nowoczesnych firm działających w segmencie B2B sprzedających swoje produkty lub usługi innym firmom, gdyż umożliwia profesjonalną sprzedaż i obsługę klienta opartą o budowanie długofalowych relacji z klientami. Poza technologią firma prowadzi specjalistycznego bloga poświęconego zarządzaniu sprzedażą.

Skip to content