HILLWAY po raz drugi wygrał konkurs na szkolenia sieci sprzedaży u jednego z największych operatorów platformy medialnej w Polsce

winner HILLWAY szkolenia biznesowe i doradztwo dla firmHILLWAY pod koniec 2014 roku po raz kolejny wygrał konkurs na szkolenia sieci sprzedaży jednego z największych operatorów platformy medialnej w Polsce. W ramach projektu HILLWAY przeprowadzi 66 szkoleń na terenie całej Polski.

W procesie konkursowym konkurowaliśmy z największymi znakomitymi firmami z wieloletnim stażem. To co istotne głównym kryterium konkursowym – w odróżnieniu od wielu tego typu konkursów na rynku – nie była cena, a innowacyjne podejście do projektu Klienta i stworzenie dodatkowej wartości dla uczestników szkoleń. Tym bardziej nam miło, że HILLWAY wygrał konkurs na szkolenia sieci sprzedaży po raz kolejny u tego Klienta – w 2012 roku mieliśmy okazję realizować projekt szkoleniowy dla kilkuset punktów sprzedaży w całej Polsce.

Klient w corocznym konkursie na wybór zewnętrznego dostawcy poszukiwał firmy, która kreatywnie podejdzie do jego sytuacji biznesowej i przedstawi nowe spojrzenie na elementy sprzedażowe i obsługowe dla sieci sprzedawców. Był  zainteresowany ofertami, które swoją merytoryką wykraczają poza ogólnie przyjętą wiedzę na temat sprzedaży usług oraz na temat obsługi klienta. Szkolenie nie miało być typowym szkoleniem z technik sprzedaży, tylko tzw. poziom wyżej dającym sprzedawcom wiedzę dodatkową, która podniesie ich samoocenę i umiejętności jako sprzedawcy.

Uczestnikami projektu szkoleniowego są osoby o krótkim stażu w sprzedaży oraz osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży. W projekt ze strony HILLWAY zaangażowanych jest kilku Trenerów jednocześnie, którzy zostali przeszkoleni do prowadzenia szkolenia w podobnych ramach tematycznych, ale  z racji tego, że każdy trener ma inną osobowość stawiamy również na ich indywidualną kreację w poszczególnych modułach. Uważamy, że pracując ze znakomitymi trenerami sprzedaży, którzy mają bogate swoje doświadczenia i sukcesy nie możemy budować gotowego skryptu według którego Trenerzy w tym samym momencie mają mówić i stać tak samo, a z takimi praktykami spotykamy się na rynku. Nastawiamy się na realizację konkretnych celów przy zastosowaniu określonych narzędzi i metod szkoleniowych, ale z uwzględnieniem indywidualnych najlepszych stron i doświadczeń danych Trenerów.

,,To zaszczyt dla nas, że po raz kolejny Klient wybrał HILLWAY jako Partnera do współpracy. Od początku działalności, czyli od 2011 roku nastawiamy się na realizację projektów wykraczających poza oczekiwania Klienta, sprawiających, że osiągane i realizowane są cele biznesowe, dzięki czemu nasz Klient i wszyscy uczestnicy projektów są zadowoleni ze współpracy. Wśród naszych Klientów jest kilkaset firm, które w większości cyklicznie wracają i korzystają z naszych różnych usług. Poza szkoleniami jest to doradztwo biznesowe, audyty, różnego rodzaju badania, programy rozwojowe, pełna gama różnych szkoleń otwartych oraz indywidualne coachingi i konsultacje biznesowe.

To co często Państwu powtarzam, nasi Trenerzy i Konsultanci to nie tylko praktycy biznesu, eksperci w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim niesamowite osobistości, które potrafią motywować osoby do rozwoju, dzięki temu wzmacnia się motywacja i zaangażowanie pracowników. A dziś – to wynika z naszych doświadczeń – co raz więcej firm potrzebuje od zewnętrznego dostawcy usług szkoleniowo-d0radczych wsparcia w motywacji i rozwoju automotywacji pracowników oraz wzbudzeniu w nich potrzeby zaangażowania. Piękne oferty, czy programy potrafi pisać wiele osób – są dziś copywriterzy, którzy sprawią, że każda oferta będzie piękna. Kluczem jest realizacja i faktyczna chęć wsparcia Państwa w rozwoju, a nie ,,wykonanie wygranego zlecenia”.

Nasza strategia opiera się na zadowolonym, powracającym Kliencie i zaangażowanym zespole tworzącym rozwiązania i je realizującym. W tym wszystkim staramy się słuchać Państwa – każdy nowy produkt, czy rozwiązanie powstaje w ramach konsultacji z reprezentantami danych obszarów biznesowych, staramy się być na bieżąco i tworzyć rozwiązania dopasowane do aktualnych potrzeb rynku, firm. Dzięki temu – firma HILLWAY po 4 latach działalności stała się jednym z wiodących dostawców usług szkoleniowo-doradczych w Polsce. Za to serdecznie Państwu dziękujemy i gwarantujemy, że będziemy dbać o to, by nasze usługi były jak najwyższej jakości, nie w teorii, a w praktyce.” – mówi Marzena Sawicka Dyrektor Zarządzający HILLWAY

 

 

 

 Skip to content