Rafał Brożyna w zespole trenerów HILLWAY

Do zespołu trenerów i konsultantów HILLWAY dołączył kolejny uznaniypraktycy biznesu od wielu lat związany z branżą call/contact center: Rafał Brożyna – obecnie Przewodniczący Jury Konkursu Telemarketer Roku.

,,Od początku działalności obserwujemy duże zainteresowanie szkoleniami w branży call center i telemarketingu, w związku z tym jest to nasza mała specjalizacja, którą cały czas dynamicznie rozwijamy. Możemy powiedzieć, iż w obszarze telemarketingu udało nam się stworzyć taki zespół ekspertów, jakiego nie ma żadna inna firma szkoleniowa w Polsce. W ramach poszczególnych centrów kompetencyjnych tworzymy cały czas nowe rozwiązania, które pozwalają naszym Klientom odnosić sukcesy. Potwierdzają to referencje i stała współpraca z największymi firmami, organizacjami w Polsce. Nie byłoby takich efektów, gdyby nie zespół świetnych ekspertów – praktyków biznesu, który cały czas rozwijamy.? ? mówi Marzena Sawicka, Dyrektor Zarządzający HILLWAY.


RafaL_Brozyna_trener_HILLWAYRafał Brożyna to ekspert w zakresie szkoleń call center. Wieloletni praktyk branży call center i sprzedaży. Przewodniczący Jury Konkursu Telemarketer Roku.
Absolwent Wydziału Ekonomii (specjalizacja marketing) na Politechnice Koszalińskiej oraz “Podyplomowych studiów Szkolenia i Rozwoju” na Akademii im. L. Koźmińskiego. Realizował wiele projektów szkoleniowych zarówno w organizacjach, w których pracował jako Trener, jak i komercyjnie dla biznesu. Swoje doświadczenie zdobywał na stanowiskach Key Account Manager i Marketing Manager w firmie WiedzaNet oraz przez 7 lat w największych w Polsce outsourcingowych call center jako Kierownik Działu Szkoleń i Rekrutacji w Arteria S.A., Kierownik Działu Szkoleń i jakości w Call Center Poland S.A. i Contact Point sp. z o.o., gdzie zajmował się m.in. tworzeniem i zarządzaniem działami szkoleń i jakości, prowadzeniem coachingów, szkoleń i monitoringów pracowników wielu projektów dla Klientów z różnych branż.

W zakresie jego pracy było m.in.  diagnoza, przygotowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji miękkich (menedżerskich) pracowników średniego i  wyższego szczebla firm; szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji sprzedażowych dla Konsultantów, Liderów, Kierowników Projektów; zarządzanie procesem przygotowania pracowników do pracy i wszelkimi działaniami szkoleniowo – jakościowymi w Platformie Call Center  oraz zbudowanie i zarządzanie zespołem kilkunastu Trenerów w pięciu lokalizacjach na terenie kraju.

Rafał Brożyna od 14 lat prowadzi szkolenia w obszarach: sprzedaż bezpośrednia, telemarketing, call center, z zakresu szkoleń marketingowo ? sprzedażowych (zarządzanie zespołem, techniki sprzedaży, profesjonalna obsługa klienta, skuteczny telemarketing, zasady efektywnej prezentacji) i umiejętności interpersonalnych (skuteczne przywództwo, komunikacja interpersonalna, autoprezentacja).

HILLWAY  Training & Consulting to firma specjalizująca się w doradztwie dla firm i szkoleniach biznesowych w dziedzinie przywództwa, zarządzania, efektywności organizacyjnej, budowania relacji z klientami, podnoszeniu kompetencji pracowników oraz poprawie efektywności sprzedaży i obsługi klienta w kanałach bezpośrednim i telefonicznym (w tym call/contact center).  HILLWAY świadczy również usługi w zakresie badań w obszarze doradztwa HR i customer care (Mystery Call) oraz outsourcingu personalnego (rekrutacja i selekcja, temp services, interim management).
Skip to content