HILLWAY wspiera rozwój studentów. Bezpłatne warsztaty dla ELSA w ramach działań CSR.

ELSA_HILLWAY szkolenia i doradztwo dla firmW dniu 11.07.2014 HILLWAY – firma szkoleniowo-doradcza, która istnieje od trzech lat i pokazuje nową jakość na polskim rynku szkoleń w ramach działań CSR przeprowadziła bezpłatny warsztat  dla studentów – członków prestiżowej organizacji studenckiej ELSA (Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa). Szkolenie pt. ,,Siła automotywacji” zorganizowano w ramach ELSA Poland Summer Training Weekend, którego Partnerem została firma HILLWAY.  Warsztaty, które spotkały się  z ogromnym uznaniem członków ELSA prowadziły: Kamila Krawczyk – Strawińska i Marzena Sawicka.

,,Jednym z obszarów działań w obszarze CSR HILLWAY są, ale przede wszystkim będą programy rozwojowe wspierające społeczeństwo, a w szczególności aktywną młodzież skupioną wokół organizacji studenckich. Dlaczego akurat ta grupa? Ponieważ sama tak zaczynałam, tak zaczynali nasi trenerzy i wiem jak dużą korzyść odnoszą osoby działające w organizacjach studenckich wykonując przeogromną pracę, bezpłatnie.” – mówi Marzena Sawicka – dyrektor zarządzająca HILLWAY Training & Consulting.

,,Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR ? Corporate Social Responsibility) wymaga przede wszystkim chęci. Firmy nie funkcjonują w próżni, ale efektywnie wpływają na otoczenie, a otocznie wpływa na ich biznes. Nie można o tym zapomnieć i należy dopasować działania CSR do poszczególnych etapów rozwoju firmy. My – jako bardzo młoda firma – od początku staramy się troszczyć o otoczenie. Wspólnie możemy naprawdę dużo zdziałać i sprawić by uśmiech pojawił się na twarzach innych osób. Takie działania, nie dość że pomagają rozwiązać społeczne wyzwania oraz dbać o część naszego otoczenia, dają ogromną satysfakcję osobistą jaka przychodzi z niesienia bezinteresownej pomocy.”

Dbałość o środowisko naturalne, lokalną społeczność, ludzi współpracujących stają się niezbędnymi czynnikami sukcesu i gwarancją stabilizacji w funkcjonowaniu firmy.

 Skip to content