Jak wybrać najlepszą firmę szkoleniową? Artykuł Marzeny Sawickej w Gazecie Finansowej

,,Jak wybrać najlepszą dla naszej organizacji firmę szkoleniową, czyli o tym, że nie cena jest najważniejsza”.

W najnowszym numerze Gazety Finansowej i dodatku Biznes Raport Marzena Sawicka z HILLWAY Training & Consulting jako ekspert radzi, na co zwrócić uwagę wybierając dostawcę usług szkoleniowych. Z artykułu dowiemy się, dlaczego cena to nie jedyny parametr, którym powinniśmy się kierować i na co warto zwrócić uwagę wybierając dostawcę usług szkoleniowych.

Dyrektor Zarządzająca HILLWAY zwraca uwagę nie tylko na jakość przygotowania szkolenia, poziom szkoleniowy i biznesowy Trenerów, ale też na bezpieczeństwo, ochronę danych, RODO, szybkie działanie w sytuacjach trudnych i sprawną komunikację z dostawcą. Wszyscy wiemy, że nie ma nic gorszego, jak sytuacja, w której nikt nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maile i smsy od dwóch dni.

Kim tak naprawdę jest dostawca szkoleń – sprzedawcą czy doradcą? Może łączy obie te funkcje? Nie każda firma ma doświadczenie w podnoszeniu kompetencji swoich pracowników, dlatego autorka publikacji wskazuje na konieczność dzielenia się wiedzą i edukacji Klienta w zakresie organizacji szkoleń.

Cały artykuł do przeczytania i pobrania bezpłatnie w pdf dodatku Biznes Raport Gazety Finansowej Rynek Szkoleń 

Bieżące wydanie Gazety Finansowej do kupienia w kioskach, Empiku oraz w wersji pdf on-line. Polecamy!

 Skip to content