Referencje po szkoleniach z Zarządzania przez cele. Agencja Mienia Wojskowego dla HILLWAY

Z przyjemnością informujemy, że Agencja Mienia Wojskowego, będąca jednym z głównych przedsiębiorstw państwowych zajmujących się obrotem nieruchomościami oraz sprzedażą uzbrojenia i sprzętu poleca usługi szkoleniowe HILLWAY Training & Consulting.

Dla Agencji Mienia Wojskowego przeprowadziliśmy dedykowane szyte na miarę szkolenia z Zarządzanie przez cele. Dziękujemy za docenienie jakości HILLWAY i po raz kolejny okazane zaufanie!

Klient docenił w szczególności pełne dostosowanie się do potrzeb szkoleniowych i założeń, wypracowanych na początku realizacji szkolenia, co przełożyło się na całkowite zrealizowanie celu szkolenia.

Rozwój kompetencji pracowników ma kluczowe znaczenie dla rozwoju organizacji. Właśnie dlatego firmy będące liderami w swoich branżach regularnie szkolą swoje kadry, również w zakresie kompetencji miękkich, tak istotnych w kontaktach z parterami biznesowymi i Klientami.

Polecamy nasze szkolenia menedżerskie, szkolenia z zarządzania zespołem, a Agencji Mienia Wojskowego gratulujemy inwestycji w kompetencje oraz życzymy wielu sukcesów.Skip to content